Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyit játszotok egy nap...

Ti mennyit játszotok egy nap a babátokkal?

Figyelt kérdés
lelkiismeret furdalásom van, hogy nem játszom vele eleget. 3 hónapos, és olyan kevés dolog érdekli még, egész nap hülyéskedni meg grimaszolni neki elég fárasztó :) de néha olyan érzésem van, hogy csak etetem meg altatom, illetve sétáltatom, és rossz anya vagyok, hogy inkább ezekkel próbálom elhesegetni a játékot. Kb. délelőtt van egy óra játék, meg délután egy óra játék.
2014. okt. 14. 13:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi egész nap játszunk, ritka, hogy nem. De ő azért már nem is három hónapos. Mikor ekkora volt, pihenőszékben csücsült, játszószőnyegen feküdt, babakocsijában nézelődött. Úgy nagyon nem lehetett vele játszani, nem is igényelte. Beszéltem hozzá, mesét olvastam neki sokat, énekeltem, a játékaival bíbelődtam, grimaszoltam, és ennyiben ki is merült. Időben ez "igény szerint" történt. Amikor igényelte a társaságom ott voltam, mikor le se bagózott, tettem-vettem.
2014. okt. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Még egy "apróság"! A szakik azt mondják, hogy ha elvan egyedül - önálló játék - azt nem szabad megzavarni.
2014. okt. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!