Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normális az ha a 3...

Mennyire normális az ha a 3 hónapos babám hátáról a hasára fordul? Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Hasról hátra 1 hónaposan átfordult, de az még nem fordulás volt csak átborult most viszont már tudatosan forog hátáról hasára. Azt olvastam az se jó ha túl korán kezd valamit? Szerintetek? Nem sűrűn csinálja de pár naponta produkálja.
2014. okt. 15. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az en fiam is akkor kezdte tudatosan. Semmi baja nem lett tole. Nyugi :-)
2014. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2,5hós korától csinálta,1éves korában kezdett el járni,semmi jelentősége szerintem.Ha nem bírná,nem csinálná.
2014. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is akkor kezdte, most 5 hónaposan kúszik. A védőnő szerint teljesen rendben van.
2014. okt. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez 3 honaposan teljesen normalis. Az enyem is akkor kezdte.
2014. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3hónapos mult nekem is az egyik fiam, és onnantól átfordult hátról hasra. Ettől függetlenül 6hósan kúszott, 8hósan mászott és ült fel és 1évesen indult el önállóan.

A 3hónap nem vészesen korai, bár azért sok baba később kezdi a forgást.

2014. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Az én kislányom most lesz lassan 4 hónapos, és még csak oldalra fordul, és azt is csak jobbra. (igaz, hogy 9 hétig terpeszben volt).
2014. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amitől kicsit félek, hogy a csípőjében nem indult meg a csontosodás még, viszont már nagyon forgolódik, remélem nem lesz ettől baja.
2014. okt. 15. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!