Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel foglalkozol, amikor a...

Mivel foglalkozol, amikor a babád alszik és kész vagy a házimunkával?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, de délutánonként mikor alszik a babám, én sokat unatkozok. A netezés unalmas már, tv nem köt le, aludni nem szoktam nappal. Olvasás sem mindig kedvemre való. Találni szeretnék valami olyan elfoglaltságot, ami nem jár (sok) pénzzel és kicsit kimozdít a szürke hétköznapokból.
2014. okt. 16. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulok. Amíg itthon vagyok, levelezőn továbbképzem magam.
2014. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én tornáztam (tök jól megtanultam youtube-ról jógázni/pilatesezni itthon, nagyon sokat aludt a lányunk :)), mellette végeztem az egyetemet, szóval tanulgattam, szakfordítottam, olvastam, akkor néztem végig a Terápiát meg a Társas játékot is. :))) Szeretek főzni, gyakran próbáltam ki újdonságokat, ha volt baby sitter (a húgom közel lakott nagyon, és kötetlen volt a munkaideje), akkor néha elugrottam kávézni alvásidőben.
2014. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbálkozom a horgolással, varrással, hímezéssel.

Szeretek írni.

A neten szoktam böngészni kreatív dolgok után, ami megvalósítható az oviban.

Chatelek a szintén kisbabás barátnőmmel.

Átnézem a felgyűlt számlaértesítőket, személyes papírjainkat, rendszerezem őket.

Sütök. (Pogácsát, péksütit vagy süteményt.)

2014. okt. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keresztrejtvényt fejtek, kutyával foglalkozok, nyelvet tanulok, férjemmel chatelek (ha épp nincs nála ügyfél és ráér a munkában).
2014. okt. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Netezek. Mindig találok valami érdekes cikket, vagy fórumot. Nem hiszem, hogy egyszer csak örökre "elfogyna" az internet nálad. Nem csak butaságokat lehet a neten csinálni, meg facebookozni.

Vagy varrok. Ha van kézügyességed nagyon jó kis játékokat, ruhákat lehet a babádnak varrni. Többet ér az összes boltinál :)

2014. okt. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én imádok olvasni..-de néha olyan jó pihenni is,amikor az éjszaka hosszúra sikeredett-vagy épp túl rövidre?
2014. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de most látom,h nem olvasol,akkor,ha ügyes vagy,lehet kézműveskedni.olyan jópofa gyerekjátékokat lehet késziteni.esetleg varrhatsz,köthetsz,horgolhatsz-ezeket el is lehet adni(ágynemű,sapka..stb)
2014. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, nyilván nem "fogy el" az internet. Csak valami hasznosabb, tevékenyebb dologra gondoltam, minthogy órákat üljek a gép előtt. :) Nincs valami jó kézügyességem, de azt hiszem megpróbálkozok valami kötés, varrás dologgal. Ha mást nem, a nagyobbik lányom babáinak varrok ruhákat. Vagy legalábbis megpróbálok. :) Köszönöm a válaszokat! Szép napot Nektek!
2014. okt. 16. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!