Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 napja folyton elesik 1...

2 napja folyton elesik 1 évesem, mitől lehet? Egyensúlyzavar?

Figyelt kérdés

10 hónapos kora óta megy. Most már szalad szinte.

Tegnap óta ha lassan ha gyorsan megy folyton elesik. Pedig előre néz és egyenes talajon megy. Mindeggy hogy cipőben vagy anélkül van. Pl ha csak áll és megfordul akkor is elesik.

Mitől lehet ez? Eddig nem volt ilyen. Nagyon aggódom.


2014. okt. 17. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Lányomnál is ez volt, és a doki elküldött minket vele szemészetre, de szerencsére nem volt baja.

Kb. másfél éves koráig megbotlott, elesett mindenben. Én is aggódtam, de ma már 4 éves nagylány, és bár nem lesz balett-táncos szerintem, de ügyes és nem esik el mindenben.

2014. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De eddig nem volt vele semmi gond. Ez tegnap kezdődött.
2014. okt. 17. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyémnél is így volt. Ügyesen leindult, nem volt gond, aztán egyszer csak elkezdett elesni.

Szerintem, ha ennyire aggódsz, menjetek el dokihoz. Abból nem lehet gond.

2014. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam akkor botladozott, mikor fáradt volt. Nem közvetlenül alvások előtt, a nap bármelyik szaklában, de láttam rajta a fáradtság jeleit, ez előfordul velük is. Mi is ügyetlenebbek vagyunk, ha fáradunk, egykedvűek vagyunk, vagy simán csak olyan napunk van.
2014. okt. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán látom rajta hogy fáradt lenne.
2014. okt. 17. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!