Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babarubák mosása korai a 30....

Babarubák mosása korai a 30. héten?

Figyelt kérdés

Elvileg 9hét múlva lesz program császárom.

De nyílik a méhszájam görcsölök, fenyegető koraszülés,.

Valamint esélyes hogy befektetnek.

Arra gondoltam hogy megcsinálok most mindent, mosás, vasalás...

Párom szerint korai mert ha kihuzom a végéig akkor nem frissen mosottak lesznek.

Szerintetek?


2014. okt. 18. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, ha nem frissen mosottak, ha kedved van, mosd ki őket.
2014. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Második baba , elsőnél utolsó hetekben éreztem hogy ideje nekikezdeni. Ő pont kiírt napra született.

Most napok óta azon pörgök hogy mit kell még megcsinálni.

2014. okt. 18. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ekkor már elkezdtem, sok ruha volt kisebbek nagyobbak, kimosod mire megszárad, na meg mindet levasalni, sok idő, nem tudtam sokat állni a vasaló felett így napokig tartott, na meg 38. hétre én mindennel kész akartam lenni neh hamarabb jöjjön, végül túlhordtam, de a ruciknak még így is nagyon jó illata volt!
2014. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyébként ez a szülés elő jele is lehet ezt hívják fészek rakásnak! A terhességről szóló könyvemben olvastam! :)

Mondjuk neked még korai.. :/


Egyébként én az első babával a 36.héttől csináltam ezt! Szülés előtti nap este pakoltam ki az utolsó csomag pelust a szekrénybe! :D

2014. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a ruhamosást az időjáráshoz kötöttem. A védőnő azt mondta, hogy a kórházi csomag legyen összekészítve a 35. hétre, és én úgy gondoltam, hogy akkor a 35. héttől már egyéb dolgoknak is nekiláthatok. Vártam a jó időt, mert akkor épp hetekig esős idő volt és az első két egybefüggő napos időben nekiláttam mosni, vasalni, kiságyat összeszerelni (ezt a férjem csinálta). A 36. héten lett is pár napnyi mosásra ideális idő. Ez most azért jutott eszembe, mert pont most lesz még 2 nap napsütéssel, utána keddtől már megint esni fog.
2014. okt. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen nekem is szeget ütött a fejembe a fészek rakási ösztön...

Picit félek hogy bevonzom, bár eddig nem hittem az ilyenekbe:)

Dokim nem lepődnék meg a koraszülésen, talán tudat alatt én is erre készülök...

Na de hallgatók az ösztöndíjra, és csinálom. Úgyis akkor fog kikötői a kicsit mikor szeretne, bár remélem vár még pár hetet

2014. okt. 18. 19:18
 7/10 A kérdező kommentje:

Bocsánatot telefonról írok, kijavít....

Szóva fészekrakási ösztön.

Valamint :úgyis akkor fog kibújni a kiscsaj mikor szeretnr"

2014. okt. 18. 19:22
 8/10 A kérdező kommentje:
És hallgatok az ösztöneimre"
2014. okt. 18. 19:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 29-31 hetesen csináltam meg mindent, rendeztem el a baba dolgait. Nálam is fenyegető koraszülés állt fent, ezért volt a nagy sietség. Hogy bevonzás volt-e nem tudom, 33 hetesen szültem meg. Semmi baja nem volt a kisruháknak, pedig jócskán eltelt pár hét, mire belenőtt a méretekbe.
2014. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 31 hetesen mostam ki a babás dolgokat. Vasalás után zacsiba csomagoltam, és igy mentek a szekrénybe. 41.hétre szültem, de még akkor is tök jó illatuk volt.
2014. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!