Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik? Már teljesen...

Miért nem alszik? Már teljesen ki vagyunk merülve.

Figyelt kérdés
6 hós babám eddig ,,minta alvó'' volt. Egyszer kelt éjjel enni, de rögtön vissza is aludt. Így aludtunk este 10-től reggel 8-ig kb. Most pedig kb. 2 hete többször felkel éjjel. Nem sír, egyszerűen csak fent van. Most például másfél órája. Nyekereg, hogy vegyük ki a kiságyból. Gondolom én. Nem úgy tűnik, mint akinek fàj valamije. Mosolyog. 1,5-2 óránként felkel. Nagyon nehéz már így. Nappal kb. 3-szor 1 órát alszik. Tápszeres, ha ez számít valamit.
2014. okt. 19. 02:13
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Koszi a sok valaszt! Termeszetesen nem jatszunk ejjel soha es kivenni sem szoktam. Szolni is csak neha szolok neki, halkan, hogy itt vagyunk, nyugodjon meg stb. Amugy az agyunk mellett van a kisagya. Most ejjel tisztaba raktam, hatha zavarja a pisis pelus, de ugysem aludt vissza. Cumit rakosgatom vissza neki, de van amikor az sem kell.
2014. okt. 19. 09:05
 12/21 anonim ***** válasza:

Hu nem akarlak elkeseríteni, az én lányom is 6 hónaposan a hozzátáplálásnál kezdte, most 8 hónapos, az éjszakáink egyre szörnyűbbek. Nem éhes, pelus tiszta, foga egyáltalán nem jön még. Nagyon nagyon nehezen sikerül visszaaltatni, van olyan hogy éjjel egytől hajnal 5-ig nem alszunk. Persze utána 8-tól már egész napra felébred. A védőnő azt mondta, hogy mozgásfejlődés miatt van. 6-8 hónapos koráig megtanult mászni, ülni, felállni. Talán ezért. Úgyhogy nem sok mindent tehetünk. Van hogy 5-ször 6-szor kel egy éjszaka.


egyébként nekem azt tanácsolta, hogyha nagyon nem bírjuk, akkor próbáljuk meg az aludj jól gyermekem módszert, csak az első pár éjszaka szörnyű, utána aludni fog. Azt mondta az se jó, ha érzi a baba a feszültséget,és az sem, hogy nem tudok vele napközben foglalkozni, mert alig élek.


Még sajnos nem tudtam rávenni magam, hogy elkezdjem a módszert, mert ő úgy visít, ha hagyom sírni, mint a kis malac, a végén hányásig sírja magát. :-(

2014. okt. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nàlunk az is a baj hohy hasrafordul, beakad vagy csak nem jó ùgy de vissza meg nem tud....es akkor sìràs van kipattan a szemees vège az estènek.

Nem veszem ki,azèrt hozzaszólok, cumit, vizet kab ès ennyi. Inkàbb ugràlok de nem viszem közènk....

3 óràt aludtam az este egyhuzamban .....

2014. okt. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
nektek amugy feltunt, hogy BABAK es idomitani valo kisallatok? ez a ne vedd ki, ne jatssz vele, hagy sirjon.. uristen.. aztan majd csodalkoztok ha oregkorotokban ugyanezt kapjatok majd vissza ;)
2014. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
es NEM idomitani valo kisallatok*
2014. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Kedves Utolso! SOHA nem hagytam sirni a babamat. Pont anyosom piszkalt ezzel egyik nap, hogy ,,ez a gyerek meg sosem sirt igazan, mert mindig rogton felkapkodod''. De a nyekerges mas. Attol meg, hogy nem veszem ki, ott vagyok mellette. Sosem hagyom egyedul. Ha pedig igazabol sirni kezd, rogton kiveszem. De az ejszaka nem jatekra valo. Akkor aludni kell. Erre valahogy ra kell vezetni. Igy azert megfelel?
2014. okt. 19. 18:44
 17/21 anonim ***** válasza:

Èn sem hagyom sírni, azt nem is tudom elviselni....most a fogzàs miatt sír nèha akkor jàrkàlok ès sírok vele valamint próbàlom maximàliaan enyhíteni a dolgokat.

Nem sír èjszaka nyekereg, hümmöh, nyög, forgolódik (fejjel)....

2014. okt. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nem neked irtam kerdezo, de koszi a 0-t ;)
2014. okt. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Senkinek nem adtam 0-at!
2014. okt. 21. 00:45
 20/21 A kérdező kommentje:
Most talaltam egy megoldast. Ezzel alszik el tegnap ota. Egy pelenka csucsket bevizezezem jo hideg babavizzel es azt szivja. Mikor mar majdnem alszik kicserelem a cumira. Ezzel ejjel is 5-10 perc alatt visszaaltatom.
2014. okt. 21. 01:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!