Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális a fiam viselkedése...

Normális a fiam viselkedése vagy problémára/betegségre utal?

Figyelt kérdés
Egy éves kisfiúnknak, ha valamire azt mondjuk, hogy nem szabad, vagy elvisszük pl. a forró sutőtől, hogy ne fogja meg, akkor őrült módjára elkezd futkosni, sír és levágja magát a földre/rádől az ágyra stb. Tegnap este azon, hogy nem tudott bemenni a fürdőbe, annyira felidegesítette magát, vagy én nem is tudom, hogy mit mondjak, hogy negyed órán át futkosott ordítva a lakásban, közben egyszer-egyszer megpróbálta, hogy be tud-e menni, persze nem tudott, mert be volt zárva az ajtó. (Azért nem engedjük be egyébként, mert addig ügyeskedik, amíg fejest nem ugrik a kádba, persze ha ott vagyunk, és nem engedjük neki, akkor azon megy a hiszti vagy nem is tudom mi ez.) Aztán mintha mi sem történt volna, abbahagyta. Ilyenkor nem lehet vele mit tenni, semmi nem nyugtatja meg. Mi egyszerű hisztinek gondoltuk, de nagyszülők szerint ez nem normális reakció, vigyük el orvoshoz. Szerintetek?
2014. okt. 25. 21:59
1 2
 11/11 Julie S ***** válasza:
A lanyunk is hasonloan csinalja, csak o magatol nem futkarozik meg. :) O csak levagja magat a foldre es ott nyomja a "hisztit". Szerencsere sokaig nem tart, max 1-2 perc es talal/tudok ajanlani neki valami mas erdekeset. Addig azert kitesz magaert, mert amugy egy rendes, aranylag csendes kislany, na de olyankor... :)
2014. okt. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!