Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elbizonytalanodtam, hogy...

Elbizonytalanodtam, hogy szeretnék e babát, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy barátnőm akinek a növérének született babája, már 9 hónapos a kicsi... nemrég itt voltak nálunk és elhozták a picit is. Eddig szerettem volna kisbabát a párommal, nem most rögtön, de egy másfél éven belül. Viszont most eltöltöttem a picivel 3 órát, és elbizonytalanodtam. Egész végig hisztizett, mászott a konektor felé, mikor felvettük, üvöltött, hogy nem hagyjuk,hogy megrázza az áram, idehányt egy hatalmasat a padlóra, mindenre, még ma is azt takaritottam. Aztán láttam, hogy az anyukájának mennyire "eldeformálódott" az alakja, és elbizonytalanodtam, hogy lehet, hogy én nem akarom ezt. Biztos mindemelett csodálatos dolog, de most én nem ezt tapasztaltam... Elmondtam a páromnak, mit gondolok, megérti, megérti...de mégsem... Ti hogyvagytok ezzel? Volt már valaki ilyen helyzetben? Rossz ember lennék? 23/L
2014. okt. 26. 20:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is 23 éves vagyok, 8 éve vagyok együtt a párommal, ebből 1 év házasság, van 2 szakmám, és 3 ledolgozott évem. Én eleve így akartam, ezek nélkül nem vállaltam volna gyereket, mert szerintem a biztos anyagi háttér és a szeretetteljes környezet a legfontosabb egy gyereknek. Nem értem hogy a kor mit befolyásolna ebben. Az egész azon múlik megérett e valaki az anyaságra, vagy sem. Vagy hogy szeretetben és nélkülözés nélkül tud felnevelni egy gyereket. Szerintem sem vagy rossz ember, és már az is jó, hogy gondolkozol a gyerekprojekten. Viszont míg nem vagy benne 100%-ban biztos, hogy akarod, a gyerek érdekében mondom, ne vágj bele. Addig is élvezd az életet! :) Bocsi hosszú lett.
2014. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!