Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem szoptatott hanem...

Aki nem szoptatott hanem lefejte a tejet, meddig birtåtok?

Figyelt kérdés
Meddig volt tejetek? Meddig birtátok az àllandò fejegetėst?
2014. okt. 27. 12:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4 hétig. Utána egyik éjjel mellre raktam idegből, azóta gyönyörűen szopizik. Ha akkor éjjel nem sikerült volna, akkor tápszeres lenne a lányom, mert már szét akart szakadni a bimbóm az állandó fejéstől. Miért nem tudsz szoptatni?
2014. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kicsi a mellbimbòm ezèrt nagyon fàjdalmas a szoptatàs, tegnap meg màr el sem fogadta a mellemet 2 hetes kislànyom. Bimbòvèdő sem jött be. Kisfiamnàl 3 hètig fejtem majd csökkent a tejem ès feladtam.
2014. okt. 27. 12:34
 3/15 anonim ***** válasza:
Én 1 évig fejtem. Ekkor is azért hagytam abba, mert nem kellett neki már cumisüvegből sem.
2014. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3,5 hónapig fejtem és adtam neki cumisüvegből, akkor viszont egyik napról a másikra tűnt el a tejcsi.
2014. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok újra. Milyen bimbóvédőket próbáltál? R-Med? Avent? Medela? Ezek váltak be nálam.
2014. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szoptatási tanácsadótól nem próbáltál segítséget kérni? A második gyereket már tudtam szoptatni, de az első két hét nála is rettenetesen fájdalmas volt. (előző voltam)
2014. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kisfiam csak bimbóvédővel tudott szopni de kevés tejem volt, 2hónaposan már nem szopott csak fejtem ,6hós koráig fejtem 2,5-3óránként,akkor hagytam abba amikor az egész napos fejéssel estére nem jött össze 30ml sem. Kislányom szépen szopizott de a tejem ekkor is nagyon kevés volt, 11hónapig fejem (eleinte szoptatások után,majd kb 6hónaposan amikor nem szopizot) már csak fejtem, és akkor hagytam abba amikor nem jött össze egy evésre való,nem láttam értelmét a fejésnek. Mindent kipróbáltam de nem lett több tejem.
2014. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

próbáld ki az összes létező mellbimbó védőt...nekem is hasonló bajom volt, végül a Medela közepes védőjével tudott enni, azóta is azzal eszik, több márkát végig próbáltunk de semmivel sem tudott úgy enni.

és kérj segítséget szoptatási tanácsadótól.

2014. okt. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy inkább befel forduló mellbimbód van??És azért nem jó a bimbóvédő sem??Mert erre van külön bimbókiemelő!


Amúgy a válaszom:

első gyereknek 9 hónapig fejtem

másodiknál csak sajna 3 hónapig tudtam fejni

2014. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4 hónapig. De utáltam az egészet, az egész napom elment szinte vele.
2014. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!