Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 2 éves kislányomnak...

Lassan 2 éves kislányomnak melyik Sylvanian játékot tudom megvenni? Esetleg valaki használ ilyen Sylvanian házat, vagy Little People jobb?

Figyelt kérdés
Ahogy néztem ezek között még sok amibe apró darabkák vannak, mondjuk néztem a kezdő házat is,abba talán nincs olyan amit le tudna nyelni, Fisher Price Little People csak halastavunk van, de a Sylvaniant mikor meglátja a tvben nagyon megörül neki,ezért gondoltam azt.

2014. okt. 27. 13:54
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt néztem, ezt még talán nem tudná lenyelni, mármint a darabjait, viszont később nehezebben bővíthető,mint a 3 szintes, mert lehet hozzá ilyen szetteket vásárolni.

2014. okt. 27. 14:05
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 2 évesnek biztos nem javaslom. Más amikor a tv-ben látja, ott nagynak tűnik , élethűnek, jó a reklámja is. Az én 2 éves kisfiam is imádja azt a reklámot.

Olyan picik azzal még nem tud rendesen játszani.

Te tudod, de ha nagyobb lesz akkor ráérnél neki ilyent venni.

2014. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen csak a nyuszi családot gondoltam neki, de mikor megláttam ezt a házat erre is felkaptam a fejem..
2014. okt. 27. 14:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Azt olvastam, hogy 3 éves kor alatt egyiket sem ajánlják, de inkább 4 éves kortól...
2014. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ezt a Sylvanian-ra írtam...
2014. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Épp tegnap néztem a Sylvaniant, mert 2,5 éves a lányom, karácsonyon gondolkodom. Szerintem még kicsi neki. A nagynak írt ház is csak 22*29 cm méretű, akkor a benne lakó nyuszicsalád meg igencsak aprócska. Ha mindenképp babaházat akarsz, akkor fából nagyobbakat lehet kapni, az már nem a veszélyes kategória. Én asszem még várok a szülinapjáig inkább vagy jövő karácsonyra kap.
2014. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!