Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, van meg rajtam kivül...

Anyukak, van meg rajtam kivül valaki, aki kiprobalta a Sedatif PC homeos bogyot, meg a Coffea Tostat es gyermeke utana szinte semmit nem aludt ejjel?

Figyelt kérdés
Ajanlottak a homeopatiat,kiprobaltam tegnap, erre ma ejjel 50 szer kelt fel a 7 hosom,es hajnali 4-töl jatszik nem alszik vissza.Tehat a helyzet sokkal rosszabb lett mint volt.???
2014. okt. 29. 06:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem csoda. Ezek nem tartalmaznak mást mint rengeteg cukrot, és a sok cukortól felpörög a szervezet.
2014. okt. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
dehat egy csomo ember irta itt a gyakorin hogy mikor ezeket a szereket kiprobalta gyereke elkezdett aludni ejszaka.olvass utana!miert irsz butasagokat?
2014. okt. 29. 07:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent elhinni amit itt olvasol.
2014. okt. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tehat szerinted valaki bejelentkezik ide a gyakorira es kiirja ide poenbol hogy neki segitett a homeopatia de közben nem is segitett es röhög azokon akik meg elhiszik.Mi ertelme lenne ennek??
2014. okt. 29. 08:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Sedatif PC van itthon, azt adtam a lányomnak, bár nem ilyen pici korában... pont most néztem meg a tájékoztatóját de ott csak felnőtt adagolás van, 3X2 db, tehát nem csak este kell bevenni, én is naponta többször adtam a lányomnak hogy hasson is...és kellett pár nap míg átaludta utána az éjszakát, nem rögtön lett jobb alvó... nem tudom ilyen picinél mennyi lehet a napi adag... a másikat amit írtál nem ismerem :)
2014. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, de ezek placebok. Az, hogy az anya megnyugtatja magát azzal, hogy ettől majd jobban alszik a gyerek, átragad a gyerekre is néha és jobb esetben a nyugalomtól tényleg jobban alszik.
2014. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én kinomban kipróbáltam a sedafif pc-t,de még rosszabb lett a helyzet.nekünk nem vált be.aztán most már hagytam kicsit sirni,aztán visszafeküdt és aludt tovább(nem segitett semmi más)természetesen kapott vizet,simit,bekentem a fogát..stb
2014. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!