Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok olyan dokit/akár...

Hol találok olyan dokit/akár magándokit, aki kiírja a papaverint 5 és fél hónaposomnak?

Figyelt kérdés
Kislányom még mindig hasfájós, brutál módon. Mindent kipróbáltunk, ami a piacon kapható, már én oktathatnám, hogy mit lehet tenni hasfájás ellen, annyi mindenen vagyunk túl, de semmi nem segít. A dokink nem akarja kiírni ezt a szert, mert ő már nem alkalmazza. Egyet is értenék többnyire az ilyennel, és is a természetes megoldások híve vagyok, na de nem 5 és fél hónapon keresztül, míg a lányom szenved. Muszáj beszereznem a papaverint, ehhez keresnék olyan orvost, aki ki is írja. Orvost amúgy nem váltanék, ezért ha lenne olyan magándoki, aki hajlandó a fent ismert tények tekintetében kiírni, akkor bármennyi pénzt hajlandó lennék rááldozni.
2014. okt. 31. 08:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem lehet hogy a hasfájás okát kéne megpróbálni kideríteni?
2014. okt. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Szerinted nem próbáltuk? Mondom, mindenen túl vagyunk, amit meg lehet tenni. Szervi baja nincs, mindent megteszünk a hasfájás ellen. Van aki három hónapig szenved ezzel, mi extrém eset vagyunk.

Ez "csak" hasfájás, "ki fogja" nőni... ez a válasz mindenhonnan.

2014. okt. 31. 08:10
 3/25 anonim ***** válasza:

De, persze gondolom hogy mindenfélét kipróbáltatok már, csak valószínűleg annak is oka van, hogy a doki nem akar neki gyógyszert felírni.

Tápszeres vagy anyatejes a babád? Esetleg ebben mást kipróbálni?

2014. okt. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Anyatejes. Figyelek, semmit nem eszem, ami kicsit is puffaszthat. Teljes tejmentes diétát is csináltam, az sem használt.
2014. okt. 31. 09:02
 5/25 anonim ***** válasza:
Hülyeségnek fog tűnni amit írok, de próbáljátok ki még a gyógyszer előtt, nekünk csak ez segített. Mi hajszárítóval melegítwttük a pocakját, pukizott tőle, megnyugodott. Egy csecsemőápoló ismerősöm javasolta, csodát tett, enélkül megbolondultunk volna, az tuti.
2014. okt. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5-ös. Sajna próbáltuk ezt is, nem segített :(
2014. okt. 31. 10:24
 7/25 anonim ***** válasza:

Sztem senki nem fogja neked csak úgy felírni.


Amúgy nem lehet h az anyafejben van vmi összetevő amit nem bír? Nem próbáltátok tápszerezni?!

2014. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, ez a kérdés bennem is felmerült, kérdeztem is a gasztro dokit, hogy nem lenne-e jobb neki a tápszer.

Azt mondta nem lenne jobb, az anyatejnél nincs jobb, amit el is hiszek.

De akkor is foglalkoztat minden nap, hogy mi lenne ha...mondjuk két napig tápszert kapna, lenne-e változás? Csak félek, hogy közben meg elmegy a tejem.

A hozzátáplálással is gondban leszünk, eddig kétszer kóstoltattam vele gyümipürét, bio minőségűt, cukormenteset, de szenvedés volt tőle a délután.

Szóval tényleg gondban vagyok.

2014. okt. 31. 11:28
 9/25 anonim ***** válasza:
Az én 11 hetes fiam mióta nem kap anyatejet azóta jobban van. Teszt jelleggel próbáltuk a Milumil Peptit és nem nagyon fájt a hasa. Neki hasmenése is volt néha, meg szopi közben időnként sírt. Aztán jöttünk rá, hogy tejfehérje allergiás. Hiába diétáztam, magának az anyatejnek is van fehérje tartalma, őt az csapta ki. Most várjuk, hogy elmúljon az allergia és utána fokozatosan visszaállunk a szoptatásra.
2014. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Tudom min mentek keresztül, mi ugyanezt csináltuk. A fiamnak már a kutyasz*rt is a fejére kentem volna, ha azt mondja valaki, hogy attól meggyógyul.

Nálunk a hordozó kendő hozott enyhülést. Nem tudom, hogy mitől fáj benne kevésbé, de abban jól volt. A pihenőszék ideig-óráig használt. A szélcső csodát tud tenni. Nálunk olyan gyógyszer ami használna nem volt.

Illetve antibiotikumot kapott, mert kiderült, hogy coli van a vizeletében és attól is fájt a hasa. Utána jobb lett.

Tenyésztést csináltatott a dokitok vizeletre, székletre?

Hason altatod?

Mi okozza a hasfájást szerinted, szelesek a belei? Nálunk a gázok bántották mindig. Egyrészt mohó, emiatt rengeteget büfiztetem, pukiztatom, másrészt bent is sok képződik neki. Erre volt megoldás a tejmentes tápszer.

2014. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!