Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok olyan dokit/akár...

Hol találok olyan dokit/akár magándokit, aki kiírja a papaverint 5 és fél hónaposomnak?

Figyelt kérdés
Kislányom még mindig hasfájós, brutál módon. Mindent kipróbáltunk, ami a piacon kapható, már én oktathatnám, hogy mit lehet tenni hasfájás ellen, annyi mindenen vagyunk túl, de semmi nem segít. A dokink nem akarja kiírni ezt a szert, mert ő már nem alkalmazza. Egyet is értenék többnyire az ilyennel, és is a természetes megoldások híve vagyok, na de nem 5 és fél hónapon keresztül, míg a lányom szenved. Muszáj beszereznem a papaverint, ehhez keresnék olyan orvost, aki ki is írja. Orvost amúgy nem váltanék, ezért ha lenne olyan magándoki, aki hajlandó a fent ismert tények tekintetében kiírni, akkor bármennyi pénzt hajlandó lennék rááldozni.
2014. okt. 31. 08:02
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek.

Akkor kipróbáljuk szerintem ezt a Milumil peptit, hátha...ma is pokoli volt az éjszaka, már nagyon nehezen bírom:(

Lehet, hogy élek a lehetőséggel majd, és vennék tőled tápszert, most egyelőre holnap reggel veszek egyet, hogy el tudjam kezdeni. A doki biztos h nem fogja nálunk kiírni.

Egy kérdés. Éjszaka, ha enni akar, hogy oldjátok meg a tápszer kikeverését? Sír a gyerek és közben keveritek? Nem frusztráló? Vagy nem ébred fel nagyon?

Mindenkinek köszönöm!

2014. nov. 2. 11:21
 22/25 anonim ***** válasza:
Én előre keverem be neki mindig az adagokat egy másik üvegbe, és annyit öntök át a kajálós cumisüvegbe amennyit meg fog enni. Azt egy fél órával azelőtt, hogy ébredne átteszem a cumisüveg melegítőbe. Mindig 4 adagot keverek és hűtőben tartom.
2014. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szia! Bevált a tápszer? Fáj még a poci?
2014. dec. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Jajj csak most látom, hogy írtál.

Sajnos a poci továbbra is fáj, sőőőőt.

Most már hozzátáplálok, na nem viszem túlzásban, kap tízóraira almát, néha egy kis sütőtök, édesburgonya, nagyjából itt tartunk.

Sajnos mióta hozzátáplálok, még rosszabb lett a helyzet, de hát muszáj, ízlik is neki, szeret is kanalazni.


Borzalmasak az éjszakák, ma északa kb. 20-30 percekre tudott elaludni, aztán vergődött, nyöszörgött, feszített, majd kijött egy-két puki, akkor 20-30 percekre megint visszaaludt, és kezdődött elölről :(

Nem tudom meddig lehet ezt bírni :(((

2015. jan. 5. 11:16
 25/25 A kérdező kommentje:

És most már 7 és fél hónapos, és durva, hogy még mindig itt tartunk pocifájás terén :(

Persze, kijött két foga is, az is belekavart, de olyankor máshogy fáj neki, lehet látni a különbséget.

2015. jan. 5. 11:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!