Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak fehérjét találtak...

Kisfiamnak fehérjét találtak a vizeletében. Történt valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Ma csinált egy gyors tesztet a dokrornő.Nagyon erős szaga van a vizeletének,más problémája nincs.101,5 hónapos.Holnap reggel kell vinnem a pisi mintát a kórházba,délután mehetek az eredményért.Történt valakinek a gyermekével hasonló?Miért volt magasabb a fehérje a vizeletében,és mivel-hogyan kezelték?Mennyi idő alatt jött helyre?Köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 26. 16:20
 1/10 A kérdező kommentje:
bocs 10,5 hónapos
2010. jan. 26. 16:21
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha fehérje van benne, az gyulladást jelent. Az én fiamnak is volt sajnos. E.coli bacit tenyésztettek ki nála, de a kórházban kapott antibiotikumos kúra után rendbejött. Arra kell vigyázni, hogy ne húzódjon fel a gyulladás a vesékre. Biztos nephrológiai gondozásba lesz véve a fiad, ami annyit jelent, hogy bizonyos időközönkét kontrollra kell járnatok, vizeletet vesznek és kitenyésztik, hogy vissza jött-e a baci.
2010. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Korházba be kellett feküdnötök?
2010. jan. 26. 21:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk igen, mivel a kisfiam akkor volt 4 hetes. 10 napos antibiotikum kúrát kapott és vénásan beadva hatékonyabb a gyógyszer. Ezután otthon még 4-5 hétig kellett szirupban adni az antibiotikumot. Nem biztos, hogy nektek be kell feküdnötök. Pesti vagy? Mi a Heim Pál kórházhoz tartozunk, és ott elég türhető volt kibírni a 10 napot.
2010. jan. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, azt még elfelejtettem írni, hogy én is az erős vizelet szagáról vettem észre, hogy valami nincs rendben. Azóta már 9 hónapos a fiam, de állandóan a pelusát szagolgatom. Remélem nem fog visszajönni. Nagyon sok gyerek átesik ezen, a Dr.-nő szerint pici korban a fiúk gyakrabban betegszenek meg hugyúti fertőzésben, később meg a lányok veszélyeztetettebbek. Elég hozzá, ha a kaki bekenődik a nemi szervekbe, és ha picit gyengébb az immunrendszere, akkor sajnos ez megtörténhet.
2010. jan. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Veszprémi vagyok.Ma délután jön meg a vizelet eredménye,de azt csak holnap tudom vinni a dokinak mert ma már nem rendel délután....remélem nem kell befeküdnünk,nagyon aggódom:(!
2010. jan. 27. 11:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Írj, hogy mi lett veletek. Minden jót kívánok!
2010. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A válaszoló vagyok. Mi történt veletek? Remélem nincs nagy baj?
2010. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a kérdésed:).Az antsz-hez le kellett adni a vizeletet aztán e-coli baktériumot találtak.De az érték az 10 a 4.-en volt,és mondta a doki hogy 10 az 5.-entől kell kezelni.Azt mondta ha lány lenne ezt még nem kellene kezelni,de mivel fiú(hosszabb,kacskaringósabb a húgyvezeték),ezért kezelni kell.Kapott antibiotikumot,7 napig kell alkalmazni,majd újra pisiminta és vizsgálat.Remélem minden ok lesz....

2010. febr. 3. 13:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Hidd el rendbe fog jönni. Az antibiotikum mellé adjál minden nap 1 normaflort, az ellensúlyozza az antibiotikum mellékhatásait. Nálunk is bevált. Örülök, hogy nincs nagyobb baj.
2010. febr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!