Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babam 7hos 8kor lerakom es...

Babam 7hos 8kor lerakom es szinte orankent felkel szopizni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha csak simogatom es nem veszem ki akkor addig ordit ki nem veszem ....estere tejpepet kap de megis orankent kel!!nagyon nagyon kivagyok tud valaki segiteni??Nem keves a tejem mert napközben van hogy 4 orat is kibir ket eves közt...TApszert egyaltalan nem fogad el!Fogzik maszik es mar fel is allt kapaszkodva!Mit tegyek?
2014. nov. 1. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Szoptasd. Kicsit sok változás történt vele az utóbbi időben, ezt fel kell dolgoznia az idegrendszerének, a cici segít neki megnyugodni. Majd elmúlik ez az időszak. A szeparációs szorongás is most kezdődik, az is rátesz egy lapáttal.
2014. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én a fiamnak lecseréltem az éjszakai cicit cumira 4 hónap környékén és ha felébredt, akkor megkapta a cumit és visszalaltattam. Napközben pedig emeltem az adagját etetésenként. Nekem nem kel fel éjjel azóta, enni sem és mostmár ha felébred, megkeresi magának a cumit és alszik tovább reggelig. 8 hónapos.

Ilyen megoldást nem próbáltál? Védőnő mit tanácsol? Gondolom nem az éjszakai etetést.

2014. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tejpéptől szomjas lesz, nem jó azt vacsira adni, inkább uzsira add, főleg ha van elég tejed, miért váltottad ki a vacsit? azt nem szokták kiváltani, csak pótolni ugy 10-12 hónapos kor körül.

szóval elképzelhető, hogy szomjas a tejpéptől, de erre mindig jól teleeszi magát és még a hasa is fáj. meg ha fogzik, akkor biztos az is gyötri.

2014. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Többi etetésnél mit eszik? Vacsorára tényleg nem jó választás a tejpép.
2014. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem cumizott, ra ne szoktasd!


A tejpepet hagyd el, valoszinuleg az lesz a gond.

2014. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém tejpépet evett sokáig vacsira, mert a szopi kevés volt, a tápszert nem fogadta el. Nem volt semmi gond. Bár egy próbát megér, kapjon este főzeléket.
2014. nov. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rosszul irtam 6 orakor kap tejpepet vacsira fel 8 kor szopik.MAsok tanacsara adtam neki tejpepet hogy jobban aludjon.Amikor nem kapott vacsira tejpepet ugyanuugy kelt mint most.Cumi nem kell neki ordit ha csak a szajaba akarom tenni.Tovabbi ötletek esetleg?
2014. nov. 2. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!