Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Adjatok tanácsot,...

Mit tegyek? Adjatok tanácsot, kétségbe vagyok esve. Egy éves kisfiam az elmúlt 3 napban nem akar főtt ételt enni. Nem beteg, foga jelenleg nem jön. Ugyan azt kapja enni, amit mi.

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 12:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Én is fontosnak tartom, hogy ebédre főtt ételt egyen. Próbáltam figyelmét elterelni, de sajnos az sem segített. :( Mindjárt köpte is ki. Ma elkezdte, hogy gyümölcsöt sem hajlandó enni. Holnap megyünk a doktornőhöz.
2014. nov. 5. 12:25
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért nem lehet elfogadni, hogy SENKINEK NEM létfontosságú a fött étel, sem gyereknek, sem felnöttnek.


Az ilyen túlreagálásokkal lehet a gyereket legjobban tönkretenni és egy életre megutáltatni vele az evést.

2014. nov. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Egyáltalán nem túlreagálásról van szó. Ha neked nem fontos az a te dolgod. Nekem pedig fontos. Egy anya pedig igenis aggódik, ha a gyermeke eddigi viselkedése, szokásai megváltoznak.

A napi legalább egyszeri főtt étel FONTOS!

2014. nov. 5. 13:21
 14/20 anonim ***** válasza:

Igen, fontos a főtt étel, nemhiába főtt kaja az ebéd az összes gyermekintézményben (bölcsőde, óvoda, csecsemőotthon, kórház, stb.). Túlreagálni pedig oké, hogy nem kell, de speciel az én fiam képes lenne napokig (vagy ki tudja, meddig) csokin és süteményeken élni, ha nem erőltetném a normális kaját.


Kérdező, kíváncsi vagyok, mit mond a gyerekorvos, majd írd meg, légyszi!

2014. nov. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Sajnos vírusos torokgyulladás. :( Láza nincs és különösebben nem is nyűgös.
2014. nov. 6. 12:19
 16/20 anonim ***** válasza:
Jobbulást a kisfiúnak! Reméljük, ha meggyógyul, helyre áll az étvágya is!
2014. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Ma már evett egy kis főzeléket, úgy örülök. :D
2014. nov. 7. 12:35
 18/20 anonim ***** válasza:
Pár napja nekem sincs étvágyam.majd.visszatér...jobbulást a kicsinek.
2014. dec. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Marcsicsibi válasza:
Zöldség, gyümölcs, van úgy, hogy a felnőttek sem kívánják a főtt kaját, na hát ...de attol még tudsz mit enni.
2014. dec. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nagyon nem kell neki semmi,akkor főtt virslivel is próbálkozhatsz.
2014. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!