Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos a babám velem akar...

8 hónapos a babám velem akar aludni, hogy szoktassam küllön alvásra?

Figyelt kérdés
Lefekve szoptattam, (még mindig szopik) és mostmanra csak ugy alszik a mellette vagyok , simogat, fog, a felkellek mellölle rögtön észreveszi, éjjszaka is , nem tudom mar a kisagyba tenni ! Van szerintetek még eséj, a kiságyban alváshoz es tippetek, h hogyan ?
2014. nov. 10. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

8 hó körül jelentkezik a szeparációs szorongás mikor is rájönnek,hogy ők meg anya nem eggyek tehát ő anyától egy külön lény...és ez ilyesztő számukra!


én most nem treníroznám,külön ágyba nagy sírások árán,sztem eljön az az idő mikor nem lesz már rád "szüksége".

2014. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, mert van aki erre, van aki arra a módszerre esküszik. Szerintem minden anya-baba párosnak járniuk kell a maguk útját, ahogyan az nekik a legjobb. Én nem hagytam magam mellett aludni a gyerekeket, mert több olyan házasság is van a környezetemben, amiben vélhetően nagy szerepet játszott a gyermek születése után a szülők közti intimitás elveszítésében a baba szülői ágyban alvása. De ha nektek ez így nem jelent gondot, akkor végülis miért ne maradhatna... de azért ne hagyd ki a döntésből a párodat sem! :)
2014. nov. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En sem treniroznam fontos neki a jelenleted ejszaka is. Lehet sokaig igenyelni fogja akar evekig. En megadnam ezt neki a helyedben kerdes h.teged vagy a ferjedet mennyire zavarja. Mi leszetesszuk estere az agyaba ha ebred atkerul hozzank igy 3asban alszunk. Szeretjuk igy. Talad meg azt a megoldast ami mindannyiotoknak megfelel.
2014. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3ik vagyok. Igaza van a masodiknak. Fontos az intimitas a ferjeddel. Mi ezert teszuk masik szobaba es amikor ebred mar mi is alszunk ott lehet velunk.
2014. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már most azt mondom,hogy persze, szüksége van rád, viszont,ha ezt szokja meg,akkor kétévesen is szüksége lesz rád éjjelente.

Én kétéves koráig "bírtam", de aztán annyira forgolódott,hogy az apjával nem aludtuk egy szemernyit sem. Na akkor jött az,hogy velünk alhat el, de utána átviszem a szobájába. Van bébibőr, ha felébred pár másodperc alatt ott vagyok.

2014. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!