Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le arról...

Hogyan szoktassam le arról hogy ne legyen rongybaba ha az utcán nem az van amit Ő akar?

Figyelt kérdés

19 hós és gyakorlatilag iszonyat természete lett 1 hónapja. ha nem úgy van valami ahogy ő akarja szó szerint összerogyik és üvölt!itthon úgy kezelem hogy nem veszek róla tudomást de valahogy nem akar leszokni róla!az utcán még idegesítőbb mert ő mindig kocsiban ülne vagy biciklin!próbálnék vele sétálni de 2 lépés és rongybaba lesz.szinte csak húzni tudom.kiakar szaladni az útra szépen mondom neki hogy nem szabad szintén földre veri magát!!nagyon elvagyok keseredve hogy Ő irányit engem!

Volt valaki ilyen helyzetbe ?hogy csináljam hogy ne nőjön a fejemre!Igenis tudnia kell sétálni szépen akár boltba akár játszótérre!



2013. okt. 30. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az utcán is úgy, mint otthon, ne vegyél róla tudomást. Ha elhajítja magát, kérd meg, hogy álljon fel, ha nem teszi akkor lépj tovább. Üvöltve fogja mondani, hogy ne hagyd ott. Ez általában beválik. Így megtanulja, hogy nem ő a főnök. Egyébként nem minden gyerek szeret sétálni, az enyém is lusta, ezért nem is nagyon erőltetem.
2013. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj te szegenyke! Ez sajnos el fog tartani egy darabig, tenni nem sokat lehet ellene. Ez a dackorszak! Az en lanyomnal igaz 2.5 evesen kezdodott es 4 honapja tart... Csak ido kerdese, ezt kinovik ne aggodj! Addig is sok turelem! Ne vigyel biciklit es babakocsit ha rovodebb utra mesz. Nalam ez bevallt! Igaz sokaig tart az ut mert mindennel megall es megnez minden bogarat stb de inkabb ez mint a rongybabazas es uvoltes...
2013. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is ilyen, ő is 19 hós és kb 1 hónapja van ez :( Néha be szokott válni ha mondom hogy toljuk együtt a babakocsit, aztán ha megunja akkor kész.. Én sem tudom mit kellene vele csinálni, de az biztos hogy nálunk nem működik az hogy otthagyom, mert akkor elindul amerre lát és még élvezi is a kis rosszcsont hogy szabad.. :)

Kismotorja van? Az enyém ha menni nem is szeret, de motorozni imád, azzal legalább szoktunk sétálni, igaz ha nem arra amerre ő akar akkor már jön a hiszti...

2013. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Esze ágában sincs motorozni :( hiába próbálgatjuk! sajnos város szélen lakunk.kell a bolthoz bicó vagy kocsi.Olyan furcsa hogy körülöttem van még 2 kisfiú aki pont ilyen idős és ők sosem csináltak ilyet. sőt kevesebbet van velük foglalkozva és mégis könnyebb velük!

nem monom hogy jobb kisfiúk mert ilyet nem szabad. :(

2013. okt. 30. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!