Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy volt már párszor...

Tudom, hogy volt már párszor hasonló kérdés, most is egy régi kérdés kapcsán bizonytalanodtam el. Most akkor normális ez a mozgás, vagy sem?

Figyelt kérdés

Szóval a "repülőzés". Eddig nem csinálta a babám ezért nem is foglalkoztam a kérdéssel. Most 4 hónapos és elkezdte hason fekve felemelgetni a kezét. Úgy emlékeztem mikor olvastam régebben, hogy ez normális és hogy így erősíti az izmait. Viszont most találtam egy régebbi kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=5+h%F3napos&..


itt meg szinte minden válaszban az van, hogy nem normális. Babám oxigénhiánnyal született, semmi baja nem volt eddig (remélem ezután sem), de itt az egyik válaszoló azt írta, hogy ált. ezek a babák "repülőznek" és totál megijedtem...:(


2014. nov. 11. 20:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Azért vittem el konduktorhoz, hogy ne csak dévényes lássa. A konduktor azt mondta ő nem lát szerencsére semmi kórosat, de vigyem majd vissza 6 hónaposan is. Azt mondta igazából ők amit néznek az az, hogy hogy kezd el járni és hogy kezd el beszélni. Addig ők sok mit nem tudnak mondani...Na meg a mondat amit utálok, de mindenkitől szinte ezt kapom, hogy: nem látnak problémát, de az előzményei miatt nem mondhatnak rá teljesen negatívat...gusztustalan egy dolog ez a bizonytalanság...
2014. nov. 11. 21:41
 12/12 anonim ***** válasza:
Kicsit tul izgulod, de megertelek :) kincs semmi gond! Az en fiam egy eves a mai napig csinalja, altalaban ha nyugos vagy nagyon Jo a kedve. Semmi Baja, teljesen egeszseges!
2014. nov. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!