Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap óta 6,5 hós kisfiam...

Tegnap óta 6,5 hós kisfiam hason fekve emelgeti e fenekét egyszerre a melkhasával. Egy pillanatra meg is tartja magát. Mikor lessz vajon ebből mászás?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
gyerekfüggő, az én babám (6 hós) ezt csinálta két hete, annyi hogy most hátrafelé kúszik, meg négykézlábra áll és ringatózik előre hátra, de előre még nem tud haladni, még nem jött rá, hogyan húzza magát előre, ezért folyton visít, és jól feldühíti magát. A barátnőm kisfia egy hónapig csinálta a ringatózást mielőtt mászni kezdett.
2010. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom karácsony óta hintázik előre-hátra, de még nem mászik, bár nagyon próbálgatja a kezét meg a lábát összhangba hozni.

Viszont úgy kúszik, mint a villám. 7 és fél hónapos.

2010. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Előbb-utóbb biztosan elindúlnak. :)
2010. jan. 28. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
kisfiam 5 hós és már kb 2 hónapja azt csinálja hogy lábujj heggyel kitámaszt,majd a popoját kinyomja a magasba és tolja magát előre.(igaz néha körbe forog csak)de olyan aranyos mikor csinálja.már egyre ügyesebb,de hogy valódi mászás mikor lesz belőle arra én is kíváncsi lennék.
2010. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocs nem 2 hanem 1 hónapja csinálja,csak véletlen mellé nyomtam
2010. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!