Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9.5 hós kisfiam szerintem...

9.5 hós kisfiam szerintem elég sokat alszik. Az nem baj?

Figyelt kérdés

Reggel kel 7-8 körül,aztán másfél óra múlva alszik. Ilyenkor 2.5-3 órát. Ha felkelt eszik majd màsfél -2 óra múlva megint alszik kb 2.5 órát. Este már nagyon álmos,van hogy 7-kor meg kell fürdetnem,vagy alszik egy órát 6 körül. Este fürdès után eszik ès alszik egész éjjel.

Egyébként nagyon jókedvű,nagyon nyugis baba,szinte soha nem sír,csak ha megcsúszott az evés(nagyon jó evő). Egy hónapja mászik,de mindig is sokat aludt,csak azt mondták mindig,hogy majd vàltozik...


2014. nov. 14. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
minden gyereknek más az alvás igénye, szerintem örülj neki, hogy ennyit alszik még, addig is tudod csinálni a dolgaidat, vagy pihenni :) hidd el változni fog... :)
2014. nov. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Egyáltalán nem biztos, hogy változni fog. Az én fiam is újszülött kora óta jó alvó, most 2,5 éves, nappal simán alszik 3-3,5 órát, éjjel 12 órát. Én összeteszem a két kezem, hogy ilyen.
2014. nov. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kérdező kisfia napközben még 2-3-szor alszik.. én erre írtam, hogy EZ fog változni és áttér majd napi 1 alvásra... :) - ez minden gyereknél megváltozik, hisz nincs már olyan 2 éves gyerek aki naponta 1-nél többször aludna napközben... :)
2014. nov. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! Ennek csak orulhetsz, jol fejlodik az idegrendszere. Fiam is ilyen volt. Mindig jo alvokaja volt. Most 2,5 evesen is meg nappal 2-3 orakat alszik, plusz ejjel 10-11-et. Lanyom egy eves es sokkal kevesebbet alszik, mint a fiam. Jo alvo gyereknek csak orulni kell!!! Tedd ossze a ket kezed, hogy ilyen!
2014. nov. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze,persze örülök,csak nagyon fura az első fiam után. Na ő aztán szinte semmit nem aludt ès csak nyüglődött egész nap.

De akkor vmi betegség vagy vitaminhiány,ilyesmi nem okozhatja.

2014. nov. 14. 08:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ennyit alszik kb 2 hónapos kora óta, illetve még délután is alszik 1-2 órát. Éjjelt este 7-reggel 7 ig végig és délelőtt kb csak tízóraira kel fel, aztán ebéd után pici alvás és utána van ébren estig, de néha akkor is alszik félórát. Kérdeztem már én is a gyerekorvost is, azt mondták, mindig is ilyen jóalvó volt, nem látja hogy gond lenne vele. A védőnő is csak a fejét csóválta mosolyogva, hogy a fogai ahog ykijöttek, az sem zavarta meg ebben. Vannak ilyen babák, csak gondolom ritkák.

Szóval, ha eszik, fejlődik, kommunikál, játszik, mászik, érdeklődő, stb. és mindig is ennyit aludt, akkor nem hiszem, hogy gond lenne a sok alvás.

2014. nov. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi mindjárt 10 hónaposak leszünk. Ilyen a napirendünk. Reggel 6:50-kor kell általában (elég pontos, mint a vekker), reggeli, elmegyünk a boltba, 9:30-körül alszik egy 20-30 percet. Ebéd után, valamikor 13:30 körül alszik megint 20-30 percet. Ritkán még 16 körül is elalszik negyedórára, majd este 7-kor fekszik le és reggelig húzza.
2014. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!