Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hós babámnak főzhetek...

4,5 hós babámnak főzhetek "tejbe"grízt almával?

Figyelt kérdés
Azt olvastam 7. hónapig be kell vezetni a glutéént. Vannak grízes/rizses tejpépek 4. hónaptól. Elkezdtük a hozzátáplálást. Kérdésem az lenne itthon is elkészíthetem neki a grízt, vagy csak a bolti jó? Mert az elég drága és ahogy néztem az összetevőket a legjobb minőségűben is van dextróz, cukor, vagy épp találtam olyat amibe fahéj volt, stb... SZerintetek?
2014. nov. 14. 13:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

és a fűSZER? A "szer" egy marha gazdag dolog, nézz utána az etimológiájának.. még itt is tök jókat írnak róla összegyűjtve: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__nyelvek__..


A táp meg, hát a tápláló túl hosszú lenne...



Te jó ég ilyenek alapján rosszul lenni valamitől..

2014. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A tápszer nem az ördögtől való, ha úgy jobb, hívd pótlásnak. Viszont fél éves korig ez a babák fő tápláléka anyatej hiányában. Ezért nem szabad sürgetni a hozzátáplálást. 1 éves korig is legalább napi 500ml tej alapú táplálékra van szüksége a kicsinek.
2014. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nekem védőnő mondta hogy nyugodtan csinálhatom,hogy vízben megfőzöm a grízt jó sűrűre majd a kész tápszerrel felhígitom és egy ici pici vaniliás cukor is mehet bele vagy reszelt alma ízesítésnek!

De egyébként én is azt gondolom,hogy még várhatsz és semmi baj a tápszerrel!

2014. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!