Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadatjatok a rota-virus...

Beadatjatok a rota-virus elleni gyogyszert?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 16:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szia, én egy hete adattam be, igaz kibukta az egészet, de a védőnő visszalapátolta a gyerkőcbe. Annyi mellékhatása volt (van), hogy kicsit többször és hígabbat kakil, de egyébként nem viselte meg. Ugyanolyan jó kedve van, és a hasa sem fáj jobban.
2010. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
16:36-os hogy kaptad meg EÜ-re?ugy kell iratni vagy mi?
2010. jan. 28. 19:17
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom 1 hete kapta meg az elsőt a 3 hónapos oltással. A gyerekdokink, rokon ő kötelezően ajánlotta. :) Jó szar íze volt, úgy kellett lefogni a fejét, hogy bele tudja diktálni a doki. Másnap nagyon nyűgi volt (persze az oltástól is lehetett), és fájt a hasa, az viszont tuti a ROTÁtól, mert az az egyik mellékhatása. Másnapra azonban már nem volt semmi baja.

15 hetes kislány anyukája

2010. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen kiírják receptre én meg a eü pénztári kártyával fizettem ki a gyógyszertárban.

Mint az iskolás fiamnak a kullancs által terjeszett agyvelőgyulladás elleni oltást is.

Meg nekünk is.

És a sinlac-ot, ha pépet is arra veszem.

2010. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
de azt nevre irjak nem?vagy beteg a babad es ő nevere van a kartya?mert ilyen anyukamnak is van de csak olyan receptet valthat ingyen amit az ő nevere irnak,es neki valo,pl. nekem nem tudott bepanten-t iratni ra mert nincs indok miert irna fel a doki neki.
2010. jan. 28. 21:13
 16/17 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem engedhetem meg magamnak, 17.000 Ft nálunk egy oltás, és ha jól tudom, kettő kell belőle. Pedig ha nem ennyibe kerülne, beadatnám. A gyerekorvos azt mondta, hogy a gyerekek nagy része tényleg elkapja, és amíg csecsemők, általában kórház a vége, nagyobb korban már enyhébb lefolyású.
2010. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

20:58

Én vagyok eü pénztár tag (honvéd), de be van jelentve a párom és a két gyerek is, így az ő nevükre írt recptet is ki tudok váltani.

Szólj anyukádnak, hogy jelentsen be, csak egy nyomtatványt kell kitölteni és beadni.

2010. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!