Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha un engem a...

Mit csináljak ha un engem a babám? Vagy ilyenkor már önállóak? 6 h

Figyelt kérdés

azt vettem észre,hogy másoknak (rokonok, vendégek)szabályosan elkezdi provokálni magát,"babáskodik" kényesen köhécsel, némán artikulál a szájával, közben jobbra felnéz, állát kinyomva, mint aki várja az ömlengést és sokat is gügyög, amiről nem is tudtam, mert én nem is kapok, max egy párat. teljesen megváltozik, persze gondolom természetes, csakhogy amikor én puszilgatom pocakját itt-ott, nevet, később unottan nézelődik közben.minden csak röviden dobja fel.


de korának megfelelően vannak újabb játékok (pl két kezébe adok valamit énekre, ritmusra összeütjük, az istennek nem akarja érteni, hogy lehet egyszerre két dologgal foglalkozni, az egyiket mindig elhajítja, pláne a ritmusérzést már meg sem említem. meg sorolhatnám.


leginkább maga szeret felfedezni, nézegeti a puhakiskönyveit háton fekve, forog a meséskockája után, erőlködik kúszni, mindent összevetve olyan jól elvan, hogy engem nem is igényel szinte, én csak pelenkacserére vagyok jó, meg megmenteni ha baj van, stb


2014. nov. 16. 22:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*produkálni
2014. nov. 16. 23:00
 2/12 A kérdező kommentje:

biztos velem van a baj, lehet nem vagyok boldog, így őt sem teszem azzá, mert egyszer azt vettem észre úgy fel voltam dobódva valamitől, csupa öröm, jókedv, és csoda mód a baba neki állt kacagni, nagy széles vigyorok fogadtak.


de én nem tudok mndennap egésznap "paprikajancsi"lenni

2014. nov. 16. 23:07
 3/12 anonim ***** válasza:

En kisfiam ot es fel honapos,de en orulnek ha el lenne neha egyedul.

Nalunk meg detto ellentete,le se tudom tenni,csak par percre mert sir.

Igy a hazimunka,fozes stb. mindig kinszenvedes,mert aludni sem egy Jo alvo,igy semmire sincs idom..

2014. nov. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ennyire különbözőek a babák? két szélsőség :D


de amúgy az még hagyján is lenne, hogy elvan nélkülem, de hgy nincs el velem..?úgy néz, mint aki reklámot néz..

2014. nov. 16. 23:25
 5/12 A kérdező kommentje:

*csak nem tud átkapcsoni másik csatornára


remélem ez csak időszak..

2014. nov. 16. 23:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Biztos kinovi ezt az idoszakat es Minden a regi lesz.

Orulj,hogy ilyen nyugodt babad van. :)

2014. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
amit leirtal tok normalis es termeszetes. neki is. es amikyen termeszetes, h anya ott van as a hasat puszilgatja, olyan termeszetesseggel kezeli. ha abbahagynad, par nap utan hianyolna es kovetelne :-). hidd el, h kellesz neki.
2014. nov. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a maga szereti nezegetni reszhez meg annyit, h ha a fiam bmit tanulmanyoz es en bevonodok (pl azt mondom "ugye milyen aranyos ez a maci, nezd az ott a szeme", stb) mar repul us ivesen es latom rajta, h bosszus, mert belefurakodtam az eletebe. amugy meg o inkabb a csungos tipus, ugy jatszik, h kozben nekem dol, h erezzen es el nem mozdulgatok mellole szinte. na de bele nem szolhatok :-). 15 hos amugy, de mindig is igy volt....
2014. nov. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk 9 hónapja van ez. Kezdek belenyugodni hogy ő jól eljátszik a maga kis vilàgàban. Este 8-tól reggel7-ig alszik. Ha nem lenne éhes és nem kellene pelust cserélni akkor reggeltől estig eljàtszana egyedül. :-) először nagyon rossz volt nekem is de ez van
2014. nov. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én 3 hónaposom meg unatkozik mellettem. Várja, hogy találjak már ki valamit, mert Ő is ilyen unott pofit vág. Aztán ha szórakoztatom, egy ideig elvan, ráun, majd kéri a következő produkciót.

Van olyan, hogy altatom és az arcára van írva, hogy " jól van, csináld végig a szokásos tortúrát, aztán ha megunod akkor játszom egy kicsit". És valóban, altatom 20 percig, nem csukja be a szemét, aztán otthagyom, Ő odafordul az ágyrácsvédőn lévő virághoz és beszélget. Őt is zavarja, ha a játékába beleavatkozom, megzavarom miközben a "barátaival" beszélget. :D

2014. nov. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!