Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha un engem a...

Mit csináljak ha un engem a babám? Vagy ilyenkor már önállóak? 6 h

Figyelt kérdés

azt vettem észre,hogy másoknak (rokonok, vendégek)szabályosan elkezdi provokálni magát,"babáskodik" kényesen köhécsel, némán artikulál a szájával, közben jobbra felnéz, állát kinyomva, mint aki várja az ömlengést és sokat is gügyög, amiről nem is tudtam, mert én nem is kapok, max egy párat. teljesen megváltozik, persze gondolom természetes, csakhogy amikor én puszilgatom pocakját itt-ott, nevet, később unottan nézelődik közben.minden csak röviden dobja fel.


de korának megfelelően vannak újabb játékok (pl két kezébe adok valamit énekre, ritmusra összeütjük, az istennek nem akarja érteni, hogy lehet egyszerre két dologgal foglalkozni, az egyiket mindig elhajítja, pláne a ritmusérzést már meg sem említem. meg sorolhatnám.


leginkább maga szeret felfedezni, nézegeti a puhakiskönyveit háton fekve, forog a meséskockája után, erőlködik kúszni, mindent összevetve olyan jól elvan, hogy engem nem is igényel szinte, én csak pelenkacserére vagyok jó, meg megmenteni ha baj van, stb


2014. nov. 16. 22:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
örülj neki h elvan maga! az enyém 9 hónapos és még most is jön utánam, bárhová megyek...
2014. nov. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

utolsó, igen én is hallottam ilyenről, hogy pl wc-re sem lehet elmenni nélkülük :)hát kíváncsi vagyok hányszor fogom hallanai, hogy "anyaaa"


néha azt hiszem én nem vagyok eléggé kreatív, hanem egy unalmas, üres szürkeség és sokszor meg is ijeszt, hogy hogy fog akkor szocialiálódni, hamár az anyjával sem tud kommunikálni(egymást gerjesztő reakiók sehol nincsenek, pl csinálok valamit, ő reagál én arra megint, ő vissza, max van eg oda-vissza és vége, kereshetek új dolgot, megnézzük magunkat a tükörben magyaráznám hol a szeme, orra, de már odébb is néz a játékaira a polcra, amiből max annyi lesz, hogy ő leveri én felveszem, megint leveri.., ha leteszem, odaadom neki akkor elvan vele, én meg mehetek..)


de jókat derültem a válaszokon, annyira édik :)


és még csak babák..

állítom a bölcsi is csak engem fog megviselni

2014. nov. 17. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!