Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek a babája...

Anyukák, akiknek a babája csak ölben volt el, amúgy csak pár percet letéve itt-ott, mikor lett könnyebb?

Figyelt kérdés
Már 4 és fél hónapos. Vannak napok, amikor jobb, de általában csak ölben van el. Nagyon maximum 10-15 perc jobb napokon hason, vagy a kiságyban a forgó alatt játékokkal körbe pakolva vagy a játszószőnyegen(bár az jön be a legkevésbé) Mikor lesz könnyebb? Már forog. 2 hete fordult hátról hasra és rá párnapra vissza, azóta rendszeresen csinálja, ha leteszem. Azt hittem , ha forogni kezd könnyebb lesz, de nem. Már egyre nehezebb és nem nagyon tudok mellette semmit csinálni...Tényleg csak olyan anyukák írjanak, akiknek hasonló volt a babájuk és ne olyanok akiknek mindig is jól elvolt tovább bárhol, hogy mit rontottam el és mit csináljak másképp, mert higgyék el, hogy nem azért van el egyik baba, még a másik kevésbé, mert ők jobban csinálták, hanem mert alapból nincs 2 egyforma gyerek. Van akinek nyugodtabb, jól elvan egymaga és van aki állandó jelenlétet igényel.

2014. nov. 17. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor betöltötte a 6 hónapot, akkor lett sokkal könnyebb a helyzet, de még mindig két emberesnek mondanám. Már most egész jól el van egyedül, amikor tudom csinálni a dolgomat. Átérzem a problémád, mert én is azt hittem sose lesz vége. Kitartás! Ahogy ügyesedik és okosodik egyre több időt fog egyedül eltölteni.
2014. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Enyém lányka is ilyen, ráadásul nem is alszik. 1 hét múlva 5 hónapos, az ágyunkon reggelente elvan velem fél órát. Egyébként rám van kötve.
2014. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor 9 hósan elkezdett mászni, már egy órát is elvolt. 12 hósan indult el, maga volt a megváltás! Folyton sétált. Most 15hós, már nem igényli, hogy vele legyek állandóan, csak ha éhes, szomjas, és 3 hónapja magától alszik, nem kell altatni. Kitartás!
2014. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mozgásfejlődéssel együtt lett ez jobb.

Ahogy tudott kúszni, majd mászni, meg ülni és állni jobb lett. Amikor pedig végre elindult, na akkor lett igazán szuper a helyzet!

Szóval szerintem nálatok is segít majd, amikor már ügyesebben mozog, önállósodik.

Kitartás, "csak" pár hónap az egész. :)

2014. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aranyos vagytok. Köszönöm! Na akkor cipelünk tovább még egy pár hónapig...:D
2014. nov. 17. 19:32
 6/6 A kérdező kommentje:
2-es, akkor kitartást nektek is!!! :)
2014. nov. 17. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!