Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mikor jojjon a...

Szerintetek mikor jojjon a kistesó?

Figyelt kérdés
a fiam 9 hónapos elmúlt.szeretnénk majd meg egy babát,de nem tudjuk eldönteni h most vagy kicsit később.félek egy picit most eherbe esni mert az elsővel veszélyeztetett voltam.30évesek vagyunk mindketten
2014. nov. 18. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A régi orvosom azt mondta, 9 hónap elég. Az új dokim szerint 1 évet érdemes megvárni. :) Te, ti döntötök.
2014. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amikor ugy erzed hogy keszen allsz egy masodik babara.ha most terhes leszel mire megszulsz a masik gyermeked 18 honapos lesz szoval meg utana is nagyon sokat kellesz menned es nem biztos hogy elleszel 2 kicsivel.nekem a fiam 3 eves most van tervbe a kisteso.bar en szerettem volna ha kisebb a korkulonbseg de anyagilag nem engedhettuk meg magunknak.
2014. nov. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 9.5 hónapos a kislányunk és 9 hetes terhes vagyok. Nekem császár volt az első de mondta a doki h még sima is lehetne belőle... igaz én nem szeretném sztem rövid a kettő között az idő. De majd még kiderül. Sztem ha ti készenálltok rá akkor jöhet nyugodtan.
2014. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tuti várnék még vele kb 1,5-2 évet.
2014. nov. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Max fél évet várnék, de ti érzitek.
2014. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez csak Rajtatok múlik. Te tudod, hogy a fiaddal hogy boldogulsz, mennyi a segítséged, hogy bírnál kettővel, stb. Nálunk a három gyerek között pici a korkülönbség, 3,5 év a legnagyobb és a legkisebb között, és én nem bántam meg. Valahol meg inkább a 3-4 év korkülönbséget választották, és ők sem bánták meg.
2014. nov. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj vele,minimum egy fél évet.Mert most fog megtanulni járni stb és ha azt mondod veszélyeztetett voltál,lehet most is az leszel.Én még nem vállalnám be,de ez csak az én véleményem.
2014. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én a 3-4 év korkülnbséget tartom jónak.

több olyan Anyukát ismerek, ahol kicsi a korkülönbség (1-1,5 év), és már alig várják, hogy a nagyobb bölcsiben legyen...

mi még várunk a másodikkal.

ha az elsővel veszélyeztetett voltál, akkor gondold át, hogy pocakkal hogy rohangálsz majd a mindenhova felmászó nagyobb után :)

2014. nov. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!