Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon utal hason lenni,...

Nagyon utal hason lenni, meddig kell meg kinoznom ot?

Figyelt kérdés

A csiposzuresen a doktorno azt mondta tegyem napi 5x15 percre a lanyomat hasra, hogy ki tudja tolni magat es erosodjon a nyakizma... De ugy erzem nem haladunk semmit, ugyanugy uvolt szinte vegig, jobb esetben az elso 3-4 percet meguszom siras nelkul. Mar 3 es fel honapos.

Mikor fog ez elmulni? Meddig kell meg "kinoznom" ot? :(

Tapasztalatok is jol jonnek.


2014. nov. 19. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amèg nem forog....sajnos minden a hasalàsbòl indul ki nekünk is mendenhll azt mondtakhasaltassam, ő sem szerette most 7 hónapos ès nem tudom a hàtàn tartani...mèg pelenkàzàsalatt is megfordul.
2014. nov. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk akkor marad abba a sírás mikor magától átfordult. Mondjuk én nem kínoztam 15 percig. Mindig addig tettem hasra amíg tetszett neki, jatékkal próbáltam kicsit lefoglalni. Amikor sírni kezdett megfordítottam.
2014. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Hu az meg odebb van szerintem, bar hatrol hasra mar probalkozik. Nekunk szigoru 5x15 percet mondott, azt mondta csak hisztizik es majd abbahagyja. Hat azota is azt varom, es egyenesen gyomorgorcsom van mikor tudom, hogy ideje hasra tenni...
2014. nov. 19. 15:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 10 percre kellett volna de inkább sűrűbben raktam hasra. Sztem ha erőltetve van csak rosszabb, persze nem azt mondom h nem kell csinálni de én mindig megfordítottam mikor sírni kezdett, kis pihi játék megint hasra. Azóta 9 hónapos és már jár, úgyhogy nincs semmi problémája.
2014. nov. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ahogy írják, én is inkább többször kevesebb időre raktam hasra, mert nem a tüdejét kellett erősíteni :D

Persze próbáld minél tovább játékkal, énekkel lekötni, de ha üvölt szerintem semmi értelme.

2014. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ditta323 ***** válasza:

Lányom is utál hason. Megetetem majd várok vele kb 10 percet és utána rakom hasra. Nah akkor elvan egy jó ideig, küszködik, mert nem tud kúszni és idegesíti, meg a feje helyett a popóját akarja emelgetni. Fejét is lusta átfordítani, azt mikor nekiáll begazolni akkor átfordítja a fejét és felveszem, hogy ne ordítson.

Így kb 20 percet van hason. 3 hós lesz nemsokára

2014. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi, de nem normális a doktornőd. Egy 3,5 hónapos baba nem hisztizik és főleg nincs elkésve semmivel. Tedd hasra persze, de azért ne hagy 15 percet ordítani. Kezd kicsiben.Próbáld először 2-3 percig vagy ameddig bír sírás nélkül hasalni, naponta minél többször. Egyre nőni fog az idő amíg el lesz a pociján fekve. Kösd le valamivel, bohóckodj neki addig.

Semmi értelme szenvedtetni és erőszakoskodni. Szerintem ezzel csak hátráltatod.

2014. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én lányom is utált hason lenni, csak addig hagytam hason, míg nem sírt, ez nlha 10 másodperc volt, aztán lassan haladtunk, de sose hagytam hason sírni, hisztizni, inkább többet próbálkoztam. Nálunk az vált be, ha én is elé hasaltam, meg ha beindítottam egy gyerekdalt a tableten, az érdekelte annyira, hogy majdnem 3 percet volt hason, de ez volt a max. 4 hónaposan fordult át, 5 hónaposan gurult, 6 hónaposan ült és 7 hónaposan állt, azóta mászik és lépeget bútor mellett, sose kényszerítettem semmire, megtanulja a nélkül is, ha nincs semmi gond amúgy vele.
2014. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a biztato valaszokat, most jolesett nagyon, hogy nem kell szadiznom szegenyt! Ez ugy volt, hogy picikent is utalta, nem is eroltettem, majd jott a csiposzures es ott mondta az ortopedian a doktorno, hogy tegyem sokat hasra mert kotottek az izmai es feloldalas. Amugy egeszseges mert UH-ra is elkuldott. Jo, akkor gondoltam rakom hasra amig nem sir. Azt hittem ez eleg. De mikor visszamentunk kontrollra, majdnem lecseszett, amiert nem eroltettuk tobbet. Merthogy igy sosem fogja tartani a fejet es maszni sem. En meg megijedtem. De amugy en is ugy latom, hogy igy semmi ertelme, mert az ido nagy reszet fekve, sirassal tolti, akkor meg se probalja a fejet emelni. De hala Istennek volt ertelme kiirnom a kerdest, mert igy biztos nem fogom eroltetni.
2014. nov. 19. 19:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, mindent meg fog tanulni! Az ortopédusok mindenkinek azt mondják, hogy kötött és féloldalas...nekünk is, mindez elmúlik amint mozog rendesen teljesen magától.
2014. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!