Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen könyvet tudnátok nekem...

Milyen könyvet tudnátok nekem ajánlani csecsemőgondozással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Első babáinkat várjuk, rokon, barát nem nagyon lesz segítségnek. Olyan könyv érdekelne, ami részletesen, képekkel bemutatja a babák ápolását, etetést, szoptatást, fürdetést, mit kell tenni hasfájásnál, ilyesmi. :)
2014. nov. 20. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A babaápolás ABC-je
2014. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, rákerestem, nagyon szimpatikus könyv! :) Karácsonyra lehet, hogy ezt kérem! :))))
2014. nov. 20. 20:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Valakinek esetleg más tipp? :)
2014. nov. 24. 07:39
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Es az ejszakai gondoskodas is (megtalalod a linkben)

Engem meg nagyon megerintett Az elveszett boldogsag nyomaban cimu konyv (ez nem csecsemogondozasos).

Ha szoptatni szeretnel A szoptatas noi muveszete.

Erdemes meg olvasni az lll.hu-t es elmenni baba mama klubbokba illetve hordozos klubba. En ha tudtam volna elore vettem volna egy jo hordozot. Meg terhesen menj el a hordozohaz.hu-ba ha persze pesti vagy. Nalunk es a kornyezetunkben igy neveljuk babainkat. Sok boldogsagot es ugyes vagy h.igy elore foglalkozol vele!

2014. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnézem azokat is, amiket javasoltál! :) Igen, szeretnék mindenképpen szoptatni! Majd annak is utánaolvasok! Vidéki vagyok, de azért köszönöm a tippet. Hordozón nem gondolkozom, mert ikerbabákat várok, két babával azt hiszem, kicsit meredek lenne. =))))
2014. nov. 25. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Az szep gratulalok. Ikrek szoptatasarol is olvashatsz. Gyonyoru lehet :)
2014. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy! Nagyon várjuk már őket!!! :))))
2014. nov. 26. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!