Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit reagalnatok erre a...

Ti mit reagalnatok erre a csodas beszolasra?

Figyelt kérdés

Van egy masfel eves fiam es amikor terhes voltam vele es megtudtuk hogy fiu lesz es meseltuk anyosomnak, azt mondta ra hogy "o hat nem baj ". Most a sogornom (lanya) terhes es azt mondta az orvos neki h olyan mintha fiu lenne de varjanak meg mert nem latja. Erre mit mondott anyos? " o hat vegulis az se baj ha fiu". Mivan???? Nem baj???

Most en megint terhes vagyok es vsz megint fiam lesz de majd 4d utan jelentjuk ki" hivatalosan". Ezer % h anyos megint ezzel a nembajjal jon. Szerintetek milyen frappans de csipos visszaszolast kene neki mondani amivel ra lehetne vilagitani hogy enyhen szolva serto ez a beszed?


2014. nov. 21. 00:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem úgy lehet ne ,hogy megkérdezed mást szeretett-e volna. Vagy lehet ezzel fejezi ki hogy neki teljesen mindegy milyen nemű a baba.
2014. nov. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
mama nem egy iq bajnok. latszik, h lanyt szeretne:-). en visszakerdeznek, h lanyt car-e es miert (talan nert neki nem volt es azt remeli, h majd "unokaban" lesz. beszelfetes kozben te is jobban megertened ot es jobban meg tudnad ertetni, h amit mond nahyon fajo es serto. az elsso fiaddal milten a viszonya? erzed, h szereti?
2014. nov. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%
elso*
2014. nov. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenre reagálni.
2014. nov. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem az első lány után mondta az egyik szomszéd néni, hogy lány? Nem baj!!! Majd lesz fiú is!


Aztán megszületett a második lány, nézett be a babakocsiba, hogy fiú?

Mondom lány. Erre ő: nem baj.

Én: de miért lenne baj????

Ő: Hát ezt mondom!!! Hogy nem baj!!!!


És nem fogta fel, hogy mi a bajom.

2014. nov. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
5-ös vagyok, lehet anyósnak a nem baj-ra válaszolni, hogy tényleg nem baj, hiszen ma már egy nemátalakító műtéttel megoldható, hogy kislányt csináljanak belőle. Nyissz és kész.
2014. nov. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Anyósom nálunk is így reagált a második fiúnkra (neki is 2 fia van) Én úgy reagáltam rá,hogy mi más volna?! Öcsit szeretett volna a fiam,hogy lehetne más?! :)
2014. nov. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mikor lemondtuk hogy fiunk lesz nagymamàm csak annyit mondott hogy ő lànyt szeretett volna első unokànak, csakannyit vàlaszoltam hogy èn is...ezzel le is tudtuk ezt a tèmàt...

Egyszerűen nem kell mindene kiakadni..

2014. nov. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*elmondtuk
2014. nov. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyós megkérdezi fiú-e vagy lány, mond neki, hogy "Ha nagy lesz, majd eldönti". Hadd pislogjon.
2014. nov. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!