Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hos kislanyom 9-10kg kozot...

Ivettfatima kérdése:

18 hos kislanyom 9-10kg kozot ingadozik A doki szerint semi Baja 3 kg-val szuletet A ti babatok hany killo? Mien sulyal szuletet? Van valami amitol tudnam hizlalni a lanyon

Figyelt kérdés
Rendszeresen eszik mindent jobban zoldseget es csirket.
2014. nov. 21. 02:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lányom 3300 g-mal született.

18 hónaposan 10,5 kiló volt.

Most 22 hónapos,kereken 11 kg.

2014. nov. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

16 hónapos lányom nincs még 10 kg, az orvosunk sosem mondta, hogy ez baj lenne, sőt, gyakran megemlíti, hogy milyen kis cuki hurkái vannak még mindig, látszik, hogy szereti a hasát. (a fenti súlyhoz nincs nagy magassága sem, 78 cm körül van most)


Ha az orvosotok szerint nincs semmi gond a kislányoddal, akkor szerintem te se stresszelj ezen, a felnőttek közt is akadnak vékonyabb és teltebb egyének is, nem vagyunk egyformák:)

2014. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
3550 g-mal született a fiam, 4 hónaposan duplázta a súlyát, aztán a mozgással elkezdett lassulni a gyarapodás, még most, majd' 17 hónaposan is elég messze van a triplától. Jól eszik, irtó sokat mozog. Eddig azt gondoltam, lemozogja, de most lassan egy hónapja hasmenése van (nem durva, de van benne nyák is), kezdek gyanakodni, hogy valami nincs rendben. Hétfőn egy székletmintával kezdjük is a kivizsgálást.
2014. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :D ujra voltam vele masik dokinal azt montak semi baja es 10.40 deka volt igymar nyugot vagyok
2014. nov. 30. 00:08
 15/15 anonim ***** válasza:

Fiam 2,7 kg-mal, 48 cm-rel született.

18 hónaposan 12,8 kg, és 83 cm.

2014. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!