Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak a teli hidegben hogy...

Anyukak a teli hidegben hogy oldjatok meg a babaval, ha több helyre is be kell mennetek, mindig le fel vesztitek a baba kabatjat?

Figyelt kérdés
lehet hülye a kerdes,de kisbabam gyülöli a kabatot felvenni szo szerint birkozok vele.Amikor megyünk pl.peksegbe akkor baba kivesz kabi felhuz,1 m a pekseg.kifele kocsiban kabi megint levesz.Közben ordit es kifesziti magat.MAjd megyünk tovabb Posta ugyanez.Kabi felvesz majd 10 perc mulva kabi levesz.Utana boltba stb.ugyanez.Nagyon szenved a baba közben,arrol nem is beszelve hogy egy ilyen utam emiatt kb.3 ora.Vagy ti nem veszitek le a kabit az autoban ugy kötitek be?Nem kenyelmetlen ugy a babanak?
2014. nov. 21. 09:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
A pulcsihoz hideg van, az overalhoz meleg. Mit kell ilyenkor adni ra ha nem kabatot?
2014. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Vékony overálok is vannak. De mindenki úgy csinálja ahogy akarja. Ha másnak a kabát a szimpatikus, csinálja úgy.
2014. nov. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez most komoly, hogy 10 fok alatti hőmérsékletnél szted túl meleg az overál egy 1 év alatti gyereknek?
2014. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én soha nem vettem le a kabátját az autóban, max ha messzebbre mentünk. (min 1 órás út) Fél órás útér, vagy rövidebbnél nem veszem le csak kicipzározom és nem fűtök annyira az autóban.

Ha bemegyünk a boltba és sokáig vagyunk bent akkor is csak kicipzározom a kabiját, akkor veszem le róla ha mondjuk Tescoba megyünk és tudom hogy 5 perc alatt nem végzünk. Én sem veszem le pl a postán a kabimat, kicipzározom, ezért nem veszem le a gyerekről sem.

2014. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Akik így lepontoztatok áruljátok már el, hogy mi nem hasznos szerintetek! Az hogy ne vetkőztessük fel-le a gyereket 5 percenként?

Bagy az böki a csőrötöket, hogy egy egy évesnél idősebb gyeke már nem baba, hanem kisgyerek?

Akkor most a kérdés szempontjából miért nem hasznos a válasz?

2014. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
13mas igen, komoly. 6 hónapos fiamra tegnap 8 fokban, napsütésben overállt adtam, itthon vetkőzésnél láttam/éreztem a nyakánál szegénynek, hogy izzadt. Pedig nem öltöztettem alá.. Szóval vettem még aznap egy jó kis kabátot :-)
2014. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
8 hós babám,és van kabátja is,de neki tök mindegy mit adok rá,minden ruhát utál felvenni,szószerint bírkózunk,nem tudom,ebben mi ahihetetlen:)
2014. nov. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
na vegre kedves utolso akkor egy cipöben jarunk:)
2014. nov. 24. 07:56
 19/20 anonim ***** válasza:
42%
miért írsz ki kérdést, ha arra az egyetlen emberre vársz csak, aki pont úgy tudja megoldani a dolgot, mint te. És elvileg ezzel a helyzettel volt az eredeti problémád.
2014. nov. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
hu kedves utolso te nem vagy egyszerü eset...en azert irtam hogy na vegre valaki mert azt irta hogy nem erti mi abban a hihetetlen hogy hisztizik a kabat miatt....es teljesen mindegy hogy overal bundazsak akkor is....az öve is ezt csinalja...erre irtam erted?
2014. nov. 24. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!