Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mennyit jár el a gyerek...

Kinek mennyit jár el a gyerek apja buliba és inni?

Figyelt kérdés
Mennyire ittas,milyen sűrűn megy el?Kikkel?Mikor megy haza?És ti eljártok anyukák?
2014. nov. 21. 21:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Mi nem voltunk már jó ideje sehol sem. Az az érzésem nem is leszünk még egy ideig, mert 6 hós lányom szopis,és úton a kistesó!

Külön sosem jártunk el,inni pedig, mikor mennyit. Amíg nem volt tervben a babavállalás, volt hogy többet ittunk a kelleténél, amikor pedig az első lány megszületett, és nagy ritkán beültünk valahová, szinte semmi alkoholt nem ittunk,mert nem amiatt mentünk el.

2014. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem szeret menni nélkülem. Én szoktam elküldeni a haverokkal, hogy kapcsolódjon ki, de kb. éves szinten 2 alkalom, hogy sikerrel járok.
2014. nov. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

párom kevesebbet megy el bulizni, vagy inni a haverokkal, mint ahogy én járnék el a helyébe, az tuti :)

illetve én jóval többször elengedném :)

én csak az első 4 hétben tojtam be, ha már később ért haza pár perccel, dehát kezdő anya voltam :)

amúgy a kedvesem nem az az eljárós, már "kinőtt" a bulizásból, és nem nagyon iszik. (de tud inni, és szereti is a piát, de teljesen normálisan kezeli ezt a kérdést)


szóval szerintem egy évre kábé 5-6 éjszakai (8-kor elmegy, hajnalban érkezik) program jut, illetve van, hogy átugrik egy-egy haver, aztán este 11-ig bezárólag 2 sört megisznak.


ha a férfi lenne az anya és a nő az apa, akkor én tuti, hogy minden második, minden harmadik hét péntekjén vagy szombatján kérnék kimenőt, és lazulnék egyet.


szerintem ennél többet ellógni otthonról nem felelős szülőre és nem figyelmes társra valló dolog

2014. nov. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Jézusom ez komoly hogy a 8ast lepontoztátok mert eljárnak kikapcsolódni? Atya ég bűn lett nem otthon ülni non stop a gyerek 3 éves koráig?

Párom a céges "kötelező" rendezvényekre jár ezek néha este vannak olyankor megiszik 1-2 sört a kollegákkal. Én a fiam 5 hónapos korában mentem el először, de éjszaka amikor már aludt és mivel átalussza az éjszakákat gyakorlatilag fel sem tűnt neki hogy nem vagyok itthon :-) Párom most (6 hónapos a fiam) ma este fog először elmenni volt zenekara koncertjére ami nem céges rendezvény.

2014. nov. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem jár sehova. Kinőtt belőle. Aki bulizni jár, az én vagyok, 2-3 havonta.
2014. nov. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
15ös vagyok. Az lemaradt, hogy azért járok el a barátnőkkel, mert a párommal nem nagyon lehet menni sehova, nekem pedig szükségem van arra, h néha elmenjek itthonról.
2014. nov. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Mi eleg fiatalon jottunk ossze a ferjemmel. Egesz az eskuvoig minden hetvegen eljartunk bulizni utana jott a fiam es mar nem igenyeltuk a bulikat. Neha elmegyunk vacsorazni vagy kozos progi a gyerekkel. O nem jaf el kulon en evente egyszer decemberben elmegyek a munkatarsnoimmel bulizni. A ferjem napi 1 sort iszik itthon. A 12 evunk alatt 2x lattam reszegen azt is meg az elejen.
2014. nov. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem jàr el itthonròl, èletèben nem ivott alkoholt, szerintem màr nem is fog.

Kikapcsolòdni együtt megyünk.

2014. nov. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
49%
Buliba :-DDD ez jó. Hány évesek vagytok??? Mi 34, buliba egyáltalán nem jár a kislányom apukája, maximum iszogatni de ott se az a cél, hogy jól lerészegedjenek hanem beszélgetnek ÉS mellette megisznak pár sört. Ennyi. Én nem járok iszogatni, talán kétszer ha voltam amióta megvan a lányom (3 éves). De nem is hiányzik, számomra az nem kikapcsolódás hogy piálok, persze még huszonévesen jó volt de ma már többre értékelek egy jó éttermet, cukrászdát, mozit, kirándulást stb.
2014. nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem jár el inni. Nincs rá igénye. Inni én sem járok el:) Inkább együtt megyünk moziba, stb.
2014. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!