Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mennyit jár el a gyerek...

Kinek mennyit jár el a gyerek apja buliba és inni?

Figyelt kérdés
Mennyire ittas,milyen sűrűn megy el?Kikkel?Mikor megy haza?És ti eljártok anyukák?
2014. nov. 21. 21:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Hát, én is kiakadtam, hogy akinek otthon ül a férje, az 100%, aki meg leírta, hogy eljárnak, le lett pontozva.... amúgy is egy baromság ez a pontozás, de mindegy.....


Férjem 34 éves, fiunk 9 hónapos. Buliba már nem járunk, de az egyik barátunknak van egy étterme, zárás után minden hónapban egyszer kimegyünk, és egy pizza mellett beszélgetünk, a fiúk megisznak 1-2 sört.


Azt gondolom, hogy attól, hogy gyerek születik egy kapcsolatba, ugyanúgy meg kell tartani a külön programokat a szülőknek, nekem ne mondja senki, hogy nincs igénye egy párjával eltöltött vacsorára, mozira, színházra a gyereke nélkül.

2014. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Férjem bulizni nem jár és nem iszik. Ő gombászni, horgászni szeret. Horgászni már régen volt, de gombászni hetente akár többször is elmegy pár órára, vagy csak biciklizni. Gombászni viszi a nagyobbik lányunkat is időnként, ő 2,5 éves. Néha pókerezik a haverjaival, évi 2-3X. Én amióta a kicsi megszületett (5 hónapos) még nem voltam sehol, de jövő vasárnap megyek musical délutánra. Én színházba szoktam még elmenni, vagy néha néhány barátnővel dumcsizni, akkor szoktam inni, de keveset, nem az a lényeg, hanem a beszélgetés. Azért néha jó lenne elmenni táncolni, bulizni, mint régen, de nem érné meg, hogy másnap egész nap hulla vagyok. 37 és 35 évesek vagyunk.
2014. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

19-es !

A buli és az iszogatás számomra egyet jelent...Iszogatni mennyit járnak el,akkor ezt kérdezem.Nem jár el enyém se akkor bulizni,csak iszogatni és dumálni. Nem értem neked mi a különbség a kettő között,de nekem ugyanaz a megnevezés.

2014. nov. 22. 18:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!