Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem értem, némelyik anyuka...

Nem értem, némelyik anyuka miért ilyen beképzelt, nagytudású?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat hallom,olvasom hogy én nem adnék tápszert a babámnak."mi nem ismerjük a tápszert"stb..ilyen beszolások.Én szerintem inkább egy tápszeres gyerek,mint egy éhező.szerintetek,nektek mi a véleményetek.
2010. jan. 29. 20:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
:/ na,nem ismerem a tápszereket...szopiztatok,mert van tejcsim, de ezen tényleg nem volna szabad vitatkozni,és ítélkezni mi a jó és mi nem.Aki tápszert ad babájának azért teszi mert enni kell a kicsinek,és mivel tejcsi nincs ott a fincsi tápi ,ami pont olyan jó mint az anyatej,hiszen a végeredmény számít: jól táplált, ki egyensúlyozott baba aki pár hónap múlva úgy is a húslevest fogja szürcsölni,mint anyatejen cseperedő társai.Hogy megemlítsem, a havi babavizitek során a védőnéninél,volt alkalmam megismerni olyan anyukát aki a bolti tejet felezte teával,és három hónaposan már elkezdte a hozzátáplálást,...a kicsi mai napig egészséges és jól táplált.Vannak anyukák akik zinte vért izzadnak hogy szoptatni tudjanak,és vannak akik a nyugodt babázás érdekében hajnalok hajnalán fel kelnek megfőzőcskézni a tápszert...egyik se könnyű.A véleményt pedig le lehet írni,el lehet olvasni,de háborogni mások hozzáállásán és ítélkezni nem volna szabad.
2010. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, az a belinkelt kérdés tényleg nagyon gáz, élősködőnek nevezi a babát, és a hozzászólók között van egy pasi, aki meg vámpírnak :((( (atyaisten) De remélem ez nagyon szélsőség, és az anyukák nagy része azért szoptatna ha tudna. És az utolsó válaszoló nagyon jókat írt szerintem.
2010. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Na ezt hallgassátok meg! Az egyik ismerősöm lánya, aki mellesleg 16 évesen szült, ő nem tudott szoptatni mert nem volt teje. Mindenki mondta a kislánynak mert ugye az, hogy adjon a gyereknek tápszert, mert ha nincs tej, azt kell kapjon. Erre azt mondta a csaj, hogy minek adjon neki tápszert, ha megeszi a turmixolt saláta főzeléket is!! Egy 2 hónapos baba. Senki, még a lány anyja sem tudta meggyőzni.

Annyira dühítő ez, hogy az ilyen minek szül. Az én fiam mellesleg tápszeres, 5 hónapos koráig fele-fele arányban kapott tejet és tápszert. Most már 13 hónapos, de még legalább 5 hónapig kapni fogja, mert ez a normális szerintem!

2010. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hu elozo!Ez tenyleg durva.

Igen,engem is zavar h a tapszert meregnek tartjak.Viszont ha 4 honapos kortol meg elkezded hozzataplalni az se jo.

Konyorgom akkor mit egyen a szerencsetlen gyerek ha az anyuka ha nincs teje?

Nyilvan h tapszert.

En 4 honapig szoptatam aztan elkezdtem a hozzataplalast.

Es a kisfiam meg sose fejlodott ilyen szepen.Ugyanis az anyatejtol nagyon keveset hizott.

Teljesen egyetertek veled Kerdezo!!!!!!!!!

2010. jan. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*anyukanak bocsika
2010. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok!en is leirom a tortenetemet!az en fiam most mult kilenc honapos!hat honapos koraig szoptattam,de o tenyleg rengeteget szopott,a vegen mar remegtem minden reggel,pedig ettem rendesen,es vitaminokat is szedtem!mondjuk kis sullyal szuletett es fel evesen mar 9,5 kg volt!de en csontsovany lettem!es a fiam egyik a naprol a masikra elutasitotta a cicimet,nem volt hajlando a szajaba venni!ezert termeszetesen tapszert kap mind a mai napig!semmi baja mar 11 kg,de abszolut nem kover,kis gyonyoruseg!rossz volt abba hagyni a szoptatast de egyreszt jo is az egezsegem szempontjabol...pedig imadtam szoptatni...
2010. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!