Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babátok hányszor...

3 hónapos babátok hányszor eszik és mennyit?

Figyelt kérdés
Légyszives azt is írjátok meg, hogy anyatejes vagy tápszeres-e.
2014. nov. 23. 16:42
 1/8 anonim válasza:
A fiam 4 honapos. 4-5ször eszik. 120 ml tapszert ha nem eleg akkor adok zöldséget,gyümölcsöt vagy teát!
2014. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fiam 3,5 hós, kb 5-6x eszik 120-150ml-t, van hogy 7x ha többször kel éjszaka. de kb egy hónapja örülök ha 100ml felett eszik ugyan ennyiszer. tápszeres. mért kérded? a te babád hogy eszik?
2014. nov. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kisfiam van hogy már csak 4-szer eszik egy nap, általában olyan 140-160 ml tápszert. Aggódok hogy nem kevés-e a napi 4 alkalom, bár nagyon szépen fejlődik (már azt is megkaptam többször az orvostól hogy duci). Védőnő azt mondta nem gond, úgysem tudom erőltetni hogy gyakrabban egyen. Reggel elég későn kel, éjjel sokat alszik.
2014. nov. 23. 17:35
 4/8 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy jól alszik. én is szívesen elhagynám az esti 1-2 etetést, ha meg szépen fejlődik akkor pláne ne erőltesd. mekkora babád? mennyivel született? :) 2. voltam.
2014. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3200 grammal és 50 centivel született, most 6 kiló és 60 cm. Tényleg kis husika, de azért kövérnek nem mondanám, de mindig megkapom :)
2014. nov. 23. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

szerintem ne aggódj :) az én fiam 4250g és 54cm volt most majdnem 70cm és 7,5kg. :) kis óriás bébi. és szerintem nem eszik sokat a fiad. mennyit mozog? hasonfekve? mennyit rugdalózik?

2014. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hason nem igazán szeret lenni, viszont elég sokat rugdalózik.
2014. nov. 23. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:
erőltesd a hason levést. beszélj közbe, mosolyogj, hogy lássa jó dolog az, mutogass neki játékokat...stb, úgy izmosodik a nyaka, háta, válla...stb. az átfordulást (ami még ráér) is így fogja tanulgatni. az én fiam szeret hason lenni születése óta de hamar, kb 10perc alatt elfárad, ha csak nem talál valami érdekeset amit nézzen, és akkor nyöszörög, akkor hátra fordítom, szusszan egyet és vissza hasra :) szoktam azt is hogy úgy fordítom hasra hogy az egyik keze alatta marad és nem teljesen van hason, tök ügyesen próbálkozik hogy visszaforduljon, vagy teljesen hasra és a kezét kihúzza magaalól. stb. tornáztasd többet, hadd edze magát :)
2014. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!