Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudjam nem félelem e ez?

Honnan tudjam nem félelem e ez?

Figyelt kérdés
11 hós a fiam, nagyon rossz alvó, 3 ik fiúnk, rengeteg praktikát próbáltam már, hogy jobb legyen az éjjel. Most került szóba az " Aludj jól gyerm." című könyv módszere. Az első fiamnál bejött az esti egyedül elalvás terén. Most egy utolsó lehetőségként tekintek rá. De! Úgy érzem mintha félne ejjek, 5-10 percenként van fent talän fél óra néha, feláll és rögtön üvölt. Még szopizik, éjjel is, nehéz leszoktatnom róla. Szóval nem tudom ez az ébredés berögzött rossz szokás lehet v. fél egyedül. Éjjeli fény van. Szóval megpróbálhatom a módszert szerintetek? Félek nehogy lelkileg bántsam :(
2014. nov. 24. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

:( Ne csináld! Nem a végeredmény a lényeg, hanem az, amit okozol vele.


Egy jótanács szakembertől:

https://www.youtube.com/watch?v=aAMis5NOdG4

2014. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen legyünk okosak mikor full kimerült az ember kb.15- ször van fent éjjel, reggel ott a két másik, plussz a napi teendők. Ott a ici csöppem akit imádok, látom hulla fáradt nem aludt jól éjjel :( apa ki van, nem aludt. Vmit lépni kellene még. :( köszi a véleményt.
2014. nov. 24. 21:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a videót, azért ez a módszer mint tudjuk nem arról szól, hogy rá csukom az ajtót és annyi. A videó másról szól....
2014. nov. 25. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!