Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Harmadik gyerek 35 körül 50...

Harmadik gyerek 35 körül 50 éves férjtől?

Figyelt kérdés

Nekem ez túl meredek, ti hogyan gondoljátok?


A másik két gyerek sem túl nagy, elsõs-másodikosak, de az még belefért, hiszen a férjnek sem volt gyereke. De 50 évesen már felelõtlenségnek találom.


Meg kell mondani amúgy, hogy családcentrikus emberek, a gyerekek is édesek -anyagilag is nagyon-nagyon jól állnak, bár ez a korkülönbségbõl következtethetõ - de egy bizonyos kor felett szerintem már nem szabad



2014. nov. 27. 20:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
A saját életeddel foglalkozz, és te vállalj akkor és azzal gyereket, akivel akarsz. Éngem sosem érdekelt, hogy mások mikor vállalnak gyereket, és hogyan nevelik fel. Van nekem elég problémám, nemhogy még másokéval foglalkozzak, sőt közvéleménykutatást folytassak arról, hogy Pistike apukája jaj, milyen vénember lesz, mire Pistike érettségizik!
2014. nov. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
A sok vensasszony aki keson szult vagy idos ember csinalt neki gyereket zokon vette az oszinten h ez nem normalis? :D Sokat elarul rolatok. :-)
2014. nov. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

Én 30 felett sem szülnék már, nem hogy 35 felett. 50 évesen meg egyenesen abszurdnak találom hogy valaki apuka legyen... Nekem 45 éves az apukám, öcsém 23 én 26, durva lenne ha most születne egy tesónk...

A gyereknek a ballagásán nem sok eséllyel lesz ott az apja.

2014. nov. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
Oké, de mindenkinek magánügye, mikor szül és vállal gyereket. Az is, ha akár 19 évesen lesz apa...
2014. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

23 vagyok,párom 33,lányunk 2 éves. Kizártnak tartom hogy szüljek 35 évesen,mert én már 28 felett sem szülnék. Párom szülei 20 és 21 évesek voltak,mikor ő született.Az édesapja volt a fiatalabb.Hát anyuka párom 15 éves korában (kb 10 év alkoholizmus után) gondolt egyet és eltűnt,mint szürke szamár a ködben.

Inkább egyébként egy 35/50 éves pár vállaljon gyereket,akik anyagilag,érzelmileg is érettek rá(főleg hogy már van 2 gyerekük),mint a sok 16-18 éves...Én mondjuk nem vállalnék,meg persze fura is ,de hát... Egyébként a legkisebb testvérem meg 6 éves,elég meredek,de nincs beleszólásom a saját anyám életébe se,nem hogy ismerősébe.

2014. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Amikor szültem, egy 19 éves roma lánnyal voltam egy kórteremben, aki a harmadik gyerekét szülte a vele egyidős pasijától. Amikor jött az anyakönyv ügyintéző felvenni az adatokat, a leányzó azt mondta neki, hogy az újszülöttje édesapja épp lelépett... Szegény újdonsült anyukának én adtam kölcsön a mobilomat, hogy felhívhassa a szüleit, és közölhesse, hogy megszületett a harmadik unokájuk. (Mert arra nem volt pénze, hogy telefonáljon)


Na most, kedves kérdező, szerinted vajon melyik családban lesz jobb helye egy újszülöttnek? Két különélő tizenéves fiatal gyermekeként a putriban, vagy az idősebb, de őt együtt felnevelni képes, jó anyagi háttérrel rendelkező házaspárnál?


Nem családcentrikus, nyomorgó, de fiatal pár, gyártsanak annyi kölköt amennyit bírnak. Mert hogy olllllyan jól mutatnak majd a fiatal szülők a javítóintézet évzáró buliján.

2014. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!