Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparációs szorongás? Lányom...

Szeparációs szorongás? Lányom 7,5 hónapos, és egész nap ordít, nem sír, hanem nyűglődik, hacsak nem veszem fel és sétálok vele. Ha kimegyek a szobából akkor is rögtön sír.

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 17:57
 1/8 Bea24 ***** válasza:
Az én lányom születése óta ilyen. 6 hónapos
2010. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
miért nem mehet veled a lakásban oda, ahova te?!
2010. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jöhet, de 8 kilót cipelni és még csinálni is valamit hát próbáld ki.
2010. jan. 30. 18:17
 4/8 Bea24 ***** válasza:
44%
Nincs hordozód?
2010. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

nem úgy értem, hogy cipeld, ugyanmár.

úgy értem, hogy miért nem mászhat utánad, vagy miért nem rakod egy babahordóba, pihenőszékbe a babát és viszed magaddal.

én soha nem tartottam a kiságyban mg a szobájában a babát.

le kell rakni a földre(már le is kellett volna) valami takarókra, játékokkal stb., hogy kúszhasson, mászhasson..

2010. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szüksége lehet a közelségedre...az én kisfiam sőt a nagy is folyton velem vannak. Szerintem tedd a hordozóba, vagy babakocsiba és tedd őt oda ahol vagy. Így a dolgod is el tudod végezni, és a baba is jól lesz. Majd ha nagyobb lesz, akkor meg elindul a felfedezés és elmúlik ez a probléma is. Az én kicsim 11hónapos és velem van a konyhában...ezerrel főz...kipakolja a lábasokat...fedőket...majd fel akar jönni az ölembe, akkor felveszem picit, majd vissza lerakom...próbál sírni, de akkor adok neki valami érdekeset...pl. fakanalat és akkor dobol..
2010. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, aranyosak vagytok, de félreértettetek. Már javában kúszik-mászik, feláll, a hordozóban nem marad meg, az etetőszékben max 5 percig, eddig el is volt a földön de pár napja van ez, hogy fel kell vennem mindig.
2010. jan. 30. 18:52
 8/8 anonim ***** válasza:
És morog is? Mert az enyém igen.
2010. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!