Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megnéznétek a videóm, a Ti...

Megnéznétek a videóm, a Ti babátok is szokott így hadonászni/befeszülni?

Figyelt kérdés

Főleg ha háton fekszik akkor csinálja, hogy hadonászik a kezével és megfeszíti magát egy pillanatra. Dokinak/neurológusnak mondtam, szerintük teljesen oké minden vele. Nincs a közvetlen környezetemben baba így nem tudom mi a normális, mi nem és parázok sokszor. Megnéznétek a videomat, egyszerűbb így mintha körbeírnám. Szerintetek?


https://www.youtube.com/watch?v=493JjKG_nFo


2014. nov. 28. 22:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rossz volt nézni...erőlteted...miért így eteted?!
2014. nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Huhhh...Szinte sejtettem, hogy az ültetés fog mindenkinek lejönni az egészből... Általában hordozóban etetem, legfőképpen a videó miatt ültettem így, mert így látszik leginkább ez a mozdulata, DE fekve is csinálja. Légyszi vonatkoztassatok el az ültettetéstől és a kérdésre válaszoljatok. A bélmozgásnál mire gondoltok, olyankor mit csinál?
2014. nov. 28. 23:35
 13/18 anonim ***** válasza:
48%

Borzalmas video! Ha fekve is csinalja videozd ugy! Amugy meg teljesen normalis a mozgasa! Semmi baja nincs ennek a gyereknek, egyedul az h kenyszerited. A kicsik meg rengeteget rugnak, kapalnak hihetetlen gyorsasaggal , ezzel erositik magukat. Ezen a videon tisztan latszik h csusztatja vissza magat fekvo, vagy felig fekvo helyzetbe! Te meg eroszakosan ulteted vissza, total ulo pozicioban. Teljesen ki van ez a gyerek a videon. Te meg hoborgsz itt h mindenki az ultetesen van kiakadva, ha egyszer latszik h az a baja a gyereknek! Szepen csusztatja vissza magat te meg annal inkabb vissza derekszgba. Es nincs igazad a hordozoba nem derekszogbe van a gyerek. Egy allithato hattamlaju pihenoszekben sem, sot a olben is lehet ugy tarti h jo legyen. Ennyi baja van a gyerekednek, h kinzod.

Es meg egy jo tanacs. A kanalat se adod a gyerek szajaba rendesen. Arra varsz h o hajoljon oda erte. Rendesen betehetned mert latszik az is h attol kezd ingerultte valni h csak lengeted a kanalat a szaja elott.

2014. nov. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Te mar tobb kérdést is tettel fel ugye? A nezelodesrol meg nyelvnyujtogatasrol? Sztm ennyire ne stresszelj, igy nem tudod élvezni ezt az időszakot.
2014. nov. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem is csinálja ezt a fiam. akár pelenkázás közben, fürdetés előtt, után...stb. a fiam 3.5 hónapos. nem gondolom problémának, mivel a fiam mosolyog közben, és lelkesen hadonászik igaz van hogy mikor befeszít akkor nyöszörög erőlködik, vagy hogy is írjam és esetleg van közben egy egy puki, lehet amiatt, de nem aggódok érte. de lehet egyszerűen próbálkozik mi mindent tud már :) nyugi, ne stresszelj.
2014. nov. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az egy éves fiam még most is szokott ilyeneket csinálni. :( Megértem az aggódásod, de ő még nagyon pici. Mi voltunk a problémával neurológusnál, semmi eltérést nem találtal, azt mondták jellembeli, akarati dolog is lehet, nálunk sokszor, ha izgatott akkor jelentkezik. Remélem, hogy elnövi a fiam. Szerintem a Te gyermeked is egészen biztosan, hiszen ő még tényleg pici!

2014. nov. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nálunk is fürdetés után, pelenkázáskor intenzívebben csinálja szóval tényleg lehet ilyenkor izgatottabb, mint ahogy itt evés közben is, nem tudom... Nekem csak azért furcsa, mert nem tűnik akaratlagos mozgásnak, mintha ezeket a feszüléseit nem ő irányítaná és nem tudom miért lehet. Lehet tényleg kicsit túlspilázom csak annyira természetellenesnek tűnik. A neurológus látta is ezt a mozgást a babádnál, vagy csak körülírtad neki? Ő mit mondott egyébként, mondta hogy mitől lehet? Remélem tényleg kinövi,mert születése óta csinálja bár én azt látom inkább egyre fokozódik ez nála:(
2014. nov. 29. 12:49
 18/18 anonim ***** válasza:
Látta igen és egy nagyon jó hírűhöz vittük! Azt mondta, hogy idegrendszeri éretlenség. Mosolygott, nem dramatizálta túl, pedig én is nagyon be voltam tojva mint Te :) Majd elnövi, azt mondják :) és tsmt tornát javasolt, de azt azért mert picit le volt maradva a mozgása
2014. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!