Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barmi jo tipp, repules 7 hos...

Barmi jo tipp, repules 7 hos babaval?

Figyelt kérdés

7 hos babankkal jovo heten 15 oras repuloutra megyunk.

Esetleg akinek van, tapasztalata, barmi kis tippet szivesen fogadok.

Koszi


2014. nov. 29. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat en nem kisbabas vagyok hanem 14. De en nyaron voltam 8 orat repulni volt egy maximum 1 eves kislány aki vegig sirta az utat. Keszuljetek plane a fel le szallasnal akkor en is mindig sirtam mikor kicsi voltam.
2014. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
7 hónapos babát sehogy nem vinnék egy 15 órás repülőútra. Szerintem kínzás lesz neki és ezáltal nektek is. Nem tudom, mi lehet ennyire fontos, hogy ennek ki kell tenni egy kisbabát, de ha lehet, inkább maradj otthon vele. Ráadásul túl sok mindent nem is tudsz a fedélzetre magatokkal vinni neki, tehát játékok vagy ilyesmi. Nem tud mozogni szegény, nem tud mászkálni. Hogy alszik kényelmesen? Az utasokat is zavarni fogjátok az már biztos. Maximum 2-3 órás utat bír ki egy kisbaba, többet nem!
2014. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Én csak sok sikert és kitartást tudok kívánni ... Többször repültem két gyerekemmel, legutóbb 1 hónapja, most 1 és 3 évesek. Rémálom, kínszenvedés ...

Mindenkinek azt tanácsolom, ha nem muszáj, ne repüljön ilyen kicsikkel!

2014. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem vinném, csak ha pl. kiköltöztök valahova és eget verően fontos.

Valamelyik légitársaság nem is engedi:

7 napos vagy annál fiatalabb csecsemők nem utazhatnak a Ryanair járatain.

[link]



Ezt találtam amúgy a neten:

"bulk head seat". Csak oda tudjak feltenni ahol a fal van elotted, tehat az elso sorban kell ulni, es kulon kell kerni mikor a jegyet veszed, hogy ott szeretnel ulni, es szeretned hasznalni. Olyan mint egy nyugagy. Tehat. 3 ponton akad bele a falba, es egy fem keret ami be van vonva valami muborrel es abban log egy halo. Ebbe lehet a babat belefektetni, ha nincs neki kulon ulese, es akkor nem kell egesz uton fogni. De elore mindenkeppen foglald le, mert egy gepen (a nagy tengerentuli jaratokon) osszesen van talan 8-10 (lehet, hogy meg ennyi se) hely ahova fel tudjak tenni. Tehat ha nem oda szol a jegyed, ill. ha masok mar lefoglaltak, akkor marad a kezben tartas, ha dugig van a gep.

Babakocsit mindenképpen vigyél!! Nemtom, milyen kocsitok van, sima sportkocsi-e vagy esetleg van vmilyen kényelmesebb, mélyebb típusú kocsi. Mert ha van, az utóbbit ajánlanám. Amikor hatszáz cuccal mész a tranzitban egyik géptõl a máésikig, meg esetleg vársz négy órát a másik gépre, akkor biza jól jön, hiogy a gyereket nem kell a karodban vinni. Meg ha netén álmos, és elalszik Kép, akkor nagyon jól jön a babakocsi. A gépre fel lehet vinni, általában a stewardess a beszállásnál elveszi és elrakja, kiszállásnál megkapod. Nem poggyászként szállítják, hanem ott ahol felszállsz a gépre, a pilótafülkénél rakja el vmi szekráénybe (legalábbis nálnuk minden esetben így volt, pedig sokszor repültünk).


A fülével gond lehet a légnyomás különbség miatt.

Amit ajánlani szoktak, pl. hogy akkor etesd, amikor felszállás és landolás van, hogy a sorozatos nyelés megakadályozza a füldugulást. Vagy kérj a személyzettől meleg poharat és szorítsd a fülére. De az a helyzet, hogy nem minden gyerek reagál egyformán, pl. a kisebbik végigsírta a fel- és leszállást, de nem a füle fájt, hanem megijedt az erősebb motorzajtól. Szemcsepp kellhet, de kérdezd meg a dokidat, mit ajánl.

2014. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!