Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg van értelme megcsinált...

Tényleg van értelme megcsináltattni? Bövebben lent

Figyelt kérdés
Anyósom azzal szekáll,h csinátassam meg a gyereknek a személyiét!ő már mindennek utána nézett(nem kértem rá)és,h jó volna ha foglalkoznék vele!de könyörgöm:a gyerek még csak 5hónapos!minek egy 5hónapos gyereknek személyi,mikor félév múlva megváltozik az arca és újra csináltathatnám?
2010. jan. 30. 20:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!sokat nem utazunk,de gondoltunk rá,h átmegyünk pl:a Szlovák határon,de ezért hadd ne csináltassak személyit neki!Mondjuk én úgy tudom,h elég neki az én személyim is!Nem?
2010. jan. 30. 23:26
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A te személyid utazáshoz nem elég, máshoz meg elég. A fiaimnak útlevele van, mert még 2008-ban csináltattuk. Ott fotózták az okmányirodában, fel kellett emelni és tartani, az ujjaim is látszódnak a képen. Engem elfogott a röhögőgörcs, amikor megjött a 3. gyerekünk adószáma tértivevényesen bő 3 hetesen... Pedig ezt nem is igényeltük. Mi lenne, ha minden mást (gyed, családi pótlék, anyasági stb.) ugyanígy maguktól tudnák utalni. Hiszen az Apeh is csak megtudta valahonnan, hogy megszületett és hogy hol lakik...
2010. jan. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!