Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek tenyleg van...

Szerintetek tenyleg van olyan, hogy nem eleg erös az anyatej, es azert kel fel ejjel olyan gyakran a baba, mert nem eleg neki vagy a kelesek szama nem függ össze ezzel?

Figyelt kérdés
egyebkent nagyobb babarol van mar szo(9 hos)de meg sajnos sokat szopik.es este meg ejjel is egy csomoszor kel .
2014. nov. 30. 08:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%

9 hónapos gyereket már nem kell éjjel etetni, föként nem szoptatni.


Este adj neki többet enni és éjjel ne szoptasd, akkor nem fog állandóan felkelni. Eleve ilyen idösen már szükséges a hozzátáplálás, csak anyatej nem elég.

2014. nov. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de nem ertem ezt a valaszt.este megetetem es szopizik nyilvan amennyit tud enni.hogy erted hogy adjak neki többet ha mar nem ehes?
2014. nov. 30. 08:18
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Ha este eleget eszik, akkor éjjel már NEM éhes. Esetleg szomjas lehet. Éjjel ne szoptasd, ne vedd ki az ágyából, hagyd, hogy átaludja az éjszakát. Akkor is, ha néhány napig sír emiatt.
2014. nov. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Egyrészt, nincs olyan, hogy nem elég erős, ha vacsizik, szopizik, akkor valószínűleg nem éhes. Esetleg azért kel fel, mert szomjas. DE. én valószínűbbnek tartom, hogy TE hiányzol neki, a közelséged. Amolyan első szeparációs szorongásféle van nála, és ezért kel fel.

(Egyébként mért baj, hogy sokat szopik? Az még mindig jó neki, és majd elhagyja idővel)

2014. nov. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hat azert baj mert orankent kel:(:(az azert nem olyan kellemes......es 6kor minden nap felkel......
2014. nov. 30. 08:35
 6/15 anonim ***** válasza:

az esti tej zsiros, tehát erős. de lehet hogy kevés. az én 4 hónaposom eddig ataludta az ejszakat. 3 hete ujra elkezdett ebredni ezert mar 1,5 hete a lefekbes elotti szopinal potolok reggelrol lefejt tejjel. es igy megint atalussza. tehat attol h szopizik nem biztos h jol lakik reggelig...ahogy irod: annyit eszik amenbyit tud.

de erre nem az a megoldas h ejjel megszoptatod hanem akkor a vacsot kell potolni, tejpeppel vagy valamivel. ejjel mar ne engedd enni max inni.

2014. nov. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy száraz a levegő es szomjas?Este adsz neki mást is vagy csak szoptatod? Az én kislányom 10 hónapos és fürds előtt vacsorzok utána meg a cumisuvegen alszik be(ö tápszeres). Próbálj neki tejpépet adni neki fürdés előtt. Ha ezek sem válnak be akkor lehet megszokás. Megpróbálhatnátok a cumit éjszakára és hogy apa próbálja meg visszaaltatni. 9 hónapisan már neki is szüksge lenne a pihentető esti alvásra.
2014. nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Este rendes vacsorát kellene adni neki, akkor nem lehet éhes éjjel.


Az, hogy óránként ébred, lehetetlen, hogy az éhség miatt lenne, legfeljebb szomjas lehet.


Nem írtad, hogy milyen meleg van éjjel a szobájában, de böven elég 18-20 fok, és a pizsama fölött egy normál takaró.


Ezen kivül párásítani is kellene, mert elgalább 60% kell ahhoz, hogy ne legyen ártalmas a túl száraz leveg.


Azt ugyanis a legtöbb szülö (különösen az anyák) nem tudják, hogy a túl meleg szoba, túl sok ruha/takaró és túl száraz levegö a legtöbb esetben a "megfázások" oka. Ugyanis így a gyereknek folyamatosan ki van száradva a nyálkaartyája és ezáltal nagyon fogékony lesz minden fertözésre.

2014. nov. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen vannak ilyen babák, akik rosszul alszanak. Az én lányom is ilyen 10 hónapos éjszaka 3-4-szer kel, akármit kap vacsira. Bőségesen vacsorázik fürdés előtt (húsos főzekéket, gabonapépes főzeléket, ilyesmit), szopival alszik el és éjjel is kéri, de nem éhes, mert nem szopik mennyiségeket, csak épp egy picit és alszik is vissza. Hiába mondja mindenki, hogy nem kéne kelnie, ő ilyen, sírni nem hagyom, soha nem aludta végig még az éjszakát.
2014. nov. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolso az normális amit a te kisbabád csinál, de a kérdezőé óránként kel. Ott valami bibi van. Sok jó tanácsot kapott itt ki kell próbálni hátha valamelyik bevállik.
2014. nov. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!