Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves babások, akik termész...

Fél éves babások, akik természetes úton szültetek és volt gátmetszés, a házasélet már a régi?

Figyelt kérdés

Egyrészt én még mindig érzem a gátmetszés helyét...

Másrészt a fiam totál lemerít napközben és hulla vagyok estére, arról nem is beszélve, hogy éjjel is kelünk még enni.

Sajnos nekünk még nem állt helyre ez a dolog, még mindig nem olyan mint régen.

Nem tudom ez normális-e, vagy még legyünk türelmesek?


2010. jan. 31. 10:02
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

8 hónapos a baba, és mit mondjak. Egy kezemen össze tudom számolni hány alkalommal voltunk együtt apucival :(


Estére mindketten hulla fáradtak vagyunk, reggel a pici már kora hajnalban fenn kukorékol. Napközben ha alszik, akkor gyorsan az elmaradt házimunkát, szóval ennyi.


Plasztikázott a doki, tehát van hüvelyvarratom és gátvarratom is. Abszolút nem látszik, de fájni azt nagyon tud :( Azt mondom nem normális aki plasztikára még fizet is.


Fogalmam sincs, mit lehetne tenni. Ha nem a gátseb feszül, akkor a belső hegem "dörzsölődik" amitől majd megőrülök. Próbáltunk síkosítót is, de akkor is fájt nagyon. :(

2010. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Halihó! nekem nincs gát problémám (császárral szültem(, mégis minden együttlét háj az elején. Minden alkalommal, mintha a szüzességem veszteném el. Lehet, ez annak is köszönhető, hogy nagyon ritkán vagyunk együtt, persze miattam (félelem a fájdalomtól, fáradság stb.). Nem tudom, lesz-e még valaha is olyan, mint rég. Talán soha.
2010. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Igen, kb mostantra állt helyre a dolog, de a szárazság még kicsit megvan. Dolgozni kell rajta, szóval normális valamilyen szinten, legyetek türelmesek és gyakoroljatok sokat, óvatosan.
2010. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

nálam a gát jó

csak hatalmas a lustaság rajtunk,nem tudom hogy lesz-e még gyakoribb az esti akció.

Vagy vége mindennek és jönn az öregség.

2010. febr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

jó olvasni hogy nem mindenkinek van kedve csinálni...

Mert én már nem is tudom mire gondoljak ott tartottam.

Mert a másik kategoriában kérdeztem ott mindenki vadul majdnem minden nap csinálj...

GONDOLTAM NÁLUNK VAN CSAK A HÍBA,DE SZERINTEM NEM MINDEN A SZEX .Lehet így ís szépen élni ha ritkán csináljuk.

2010. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

4 hónappal a szülés után voltunk együtt, akkor fájt, de nem nagyon, azóta nem, sőt.

nálunk meg az van, hogy én szeretném többször, de a férjem nem igényli:(((( nem tudom, miért, már mindenre gondoltam:(((

2010. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Mi hétvégére programozzuk a szexet, mert akkor kisebb a fáradtság és a picinyünk xélelőtt vagy/és koradélután nagyot alszik. Ezzel kiküszöböltük a fáradságot és az az iránti parát, hogy esetleg felkel a bébi.


De sajnos nekem is nagyon fáj, van, h mindig, van, h csak az elején. 5 hónapos a gyermek. Sajnos a párom már kezdi feladni és a sok kínlódásba belefáradva ő az, aki kevésbé lelkesedik a dologért. Én se mindig akarom, de inkább én kezdeményezek, mert tudom, hogy minél többet csináljuk, annál hamarabb jobb lesz. Ezt próbálom apuci tudtára is adni.

2010. febr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Tényleg mennyien vagyunk ebbe a témába...és csatlakozom én is....majdnem 7 hónapos a kisfiam,mi is hetente-kéthetente vagyunk együtt,pedig Ő átalussza az éjszakát.Az elején rettenetesen és nagyon sokáig fájat,ezért leritkult a dolog...talán az utolsó 2 együttlétünkkor már csak az elején fájt.Nekem sima gátvarratom van,a doki is mondott pár praktikát...de nem tudom mi lesz.Nálunk a férjem se igényli annyirszor...de jól megvagyunk,csak furi tényleg...
2010. febr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Szia! Én már nagyon vártam, hogy leteljen a szülés utáni 6 hét mert már nagyon ki voltam éhezve, de az első nekem is nagyon fájt, utána megijedtem én is hogy mi lesz így, de utána minél többször csináltuk annál kevésbé fájt. A fáradtság miatt nálunk is ritkult a dolog, de csajok muszáj erőt venni magunkon, mert nagyon sok pasi ilyenkor megy félre.
2010. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

uf, én 10 hónapja szültem természetes szüléssel, gátvarrásom és hüvelyvarratom is volt

fáj is és nem is kívánom egyáltalán szülés óta, pedig előtte folyton együtt voltunk, még a szülés előtti napon is - nem tudom mit csináljak :S

hetente egyszer-max kétszer vagyunk együtt, nap közben, mikor a picur alszik, de inkább csak házastársi kötelességnek érzem, nem élvezem egyáltalán, pedig tudom, hogy a férjem többször igényelné, de nem tudom rávenni magam :S


arra gondoltam, hogy ez valami ősi természet által elrendezett hormonális dolog - az anya nem engedi közel a "hímet" addig, míg az utód magatehetetlen, gondoskodni kell róla, mert nem akar addig teherbe esni újra

2010. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!