Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves babások, akik termész...

Fél éves babások, akik természetes úton szültetek és volt gátmetszés, a házasélet már a régi?

Figyelt kérdés

Egyrészt én még mindig érzem a gátmetszés helyét...

Másrészt a fiam totál lemerít napközben és hulla vagyok estére, arról nem is beszélve, hogy éjjel is kelünk még enni.

Sajnos nekünk még nem állt helyre ez a dolog, még mindig nem olyan mint régen.

Nem tudom ez normális-e, vagy még legyünk türelmesek?


2010. jan. 31. 10:02
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Akkor én is csatlakozok. A babánk 6 és fél hós, kb. 8-10x voltunk együtt. A terhesség második harmadától megjött az étvágyam, örültem is, mert előtte nem voltam olyan nagy 'étvágyú'. Szülés után a 8. hét környékén próbálkoztunk, az első pár alkalom fájt, de utána már nem. Most ott vagyunk, hogy én kívánnám a párom pedig nem. Már 3 hete csak alszunk egymás mellett. :-((. A mellem valahogy nálam is tabu lett, mióta szoptatok. Én is teljesen elkeseredtem már, hogy milyen szerencsétlenek vagyunk, de látom mások is vannak hasonló cipőben.
2010. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
10:13-as! Baromi jó stílusban írtál, nagyon jót röhögtem! :) (pedig én is ugyanabban a cipőben járok...:( )
2010. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Libidó vesztett kismamák és kispapák !!!

Szerintem nem csak a terhesség és a szoptatás miatt alakult így.

De az okát nem tudom.

Az ország rossz helyzetben van így ránk nehezedik minden.

PL. az én férjem rengeteget dolgozik(még van munkája)és ennyi munkával jó országban többet keresne és a családjára is lenne ereje. Mert ugy érzem a munka kiszívja az erejét.A pénz meg nagyon fogy.Én meg csak legyek türelmes.

2010. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

10:13 vagyok.Elég elkeserítő a helyzetünk,de azért örülk,hogy sikerült vidám pillanatokat szereznem:)

Még annyit szeretnék hozzátenni,hogy a szex hiánya nálam azt is eredményezi,hogy kevesebbet foglalkozom magammal ami a szőrtelenítést illeti.(persze nyáron belehúzok)

A múltkor volt valami pattanás szerű a lábamon,azt piszkáltam,mikor bejött a párom és megkérdezte,hogy mit csinálsz,próbálod befonni?Mosolygott közben,de azért én célzásnak vettem (nyilván annak is szánta)

Nincs más,össze kell magam kapni.

2010. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Én már direkt nem szőrtelenitek:D

oda figyeltem mindenre de mire arra került a sor újbol kínőlt a szőr.Így nem fárasztom magam .

Pedig nem is egyszer bemutatkoztam neki, hogy milyen szex-is lehetek most jöttem a kozmetikustól.De mégse...

Jaj még bajuszgyantára befízetem magam de azt már csak magam miatt.

2010. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
:-) Így már én is többször jártam... szépen rendbe tettem magam szőr-ügyileg, aztán még sem lett semmi, mert mire bementem már horkolt a férjem vagy felébredt a gyerek.
2010. febr. 4. 09:03
 37/40 anonim ***** válasza:
9:43-as vagyok a "praktikus"...szóval tuti belevörösödök mire leírom,de hátha segítek vele...igazából használ,csak tök égő...(legalább is nekem,de páromat nem zavarja,hisz nekem így nem fáj annyira).Szóval az én dokim nagyon laza,a tanácsai konkrétan az együttlétekre iráyultak..hosszú-hosszú előjáték (közbe 2-szer felsír a gyerek:))),legegyszerűbb ha te vagy felül mert te irányítod,hogy fáj-e nem-e....na miközbe haladsz lefelé(megpróbálom átfogalmazni,de remélem érthető..)a kezeddel rásegítesz=simogatod ott magad,ahol legjobban esik,eredmény=lazulnak az izmok,alig fáj és még jó is lehet.Egy a bibi-ez addig hat amíg csinálod,meg kell hozzá egy nagyon-nagyon megértő pár....így egy 5-6 alkalom után már tényleg csak az elején rossz és elmaradhat a "kézimunka"Állítólag működik ez fordítva,hátulról és oldalról is,mi nem próbáltuk.Nekünk működött,mégis nagyon ritkán vagyunk együtt,és igazat adok nagyon annak aki a mai világot emlegette,mert ha a férjem nem 12 órázna,hogy kifizessük a lakáshitelünket ami a duplája lett,talán nem itt tartanánk...
2010. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

02-03 09:37 vagyok.


Én is szoptatok még, de nekem nem tabu a mellem, csak baromira fáj, ha szorosabban összebújunk, tehát érzékeny. Nekem is kidolgozza a belét a párom, mert én mindennel együtt 36 ezret kapok az államtól, bizony ő is hulla fáradt, de muszáj megélnünk. Szomszédasszonyom javasolta a teafaolaj tusfürdőt, hogy azzal mosogassam, drogériában lehet kapni, még nem próbáltam, de ez arra jó, hogy a hüvely baktériumflórájázt helyreállítsa, ezáltal mivel akkor normális számban lesznek a hasznos bacik, így könnyebben gyógyulhatnak a varratok. Hááát, nem tudom.

Én kívánom a szexet, igaz, kicsit kevésbé mint előtte (szexmániás voltam :P), de ezt annak tudom be, hogy már olyan régen volt jó, hogy szinte már nem is emlékszem, hogy milyen a jó szex, pedig aztán én nem panaszkodhattam a páromra. Szóval nagyon sok múlik a pasin is, igazán bele kéne nekik is adniuk mindent, hogy felébredjenek az emlékek, amiből aztán lehet "erőt" meríteni, hogy igen, ez az a pasi, akivel...

2010. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Császárosok hogy állnak a szex témával? Erre kíváncsi lennék.


Ja, egyébként mi május óta nem is csinálhattunk semmit és már nagyon ki vagyunk éhezve és mégis nagyon nehéz.


Sikosítót próbáltatok?

2010. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

Igen, mi csak síkosítóval próbáljuk, de meglehetősen ritkán... Teljesen lemerülök nap végére.


Kitegyem megint a kérdést a császáros-szex miatt? Engem is érdekel, bár szerintem nekik olyan lehet, mint régen, mitől lenne félelem, fájfdalom, legfeljebb a fáradság, ami őket sem kerüli el valószínűleg.

2010. febr. 12. 19:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!