Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves babások, akik termész...

Fél éves babások, akik természetes úton szültetek és volt gátmetszés, a házasélet már a régi?

Figyelt kérdés

Egyrészt én még mindig érzem a gátmetszés helyét...

Másrészt a fiam totál lemerít napközben és hulla vagyok estére, arról nem is beszélve, hogy éjjel is kelünk még enni.

Sajnos nekünk még nem állt helyre ez a dolog, még mindig nem olyan mint régen.

Nem tudom ez normális-e, vagy még legyünk türelmesek?


2010. jan. 31. 10:02
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Sajnos, mi még nem is voltunk együtt...:( Volt egy próbálkozás, de elég béna lett...:( még nem kívánom annyira a dolgot. Gondolom a hormonok, mert még szoptatok.

De nagyon jó lenne, ha ezen a téren újra visszaállna a régi rend, vagy már annak is örülnék, ha fele olyan jó lenne...:(

Nálunk is fél éves, és éjszaka többször kelünk, napközben nem tudok pihenni....

De szerencsére attól nem tartok, hogy a férjem félrelépne, nem olyan alak....jó lenne, ha legalább a hétvégéken összejönne a dolog, csak annyira nehéz elkezdeni. Egyébként én nem érzem érzékenynek a gátsebet,már szülés után 1 héttel alig fájt.

Majd nyilatkozom, ha történik hétvégén valami..:)

2010. febr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
nálunk is a férj nem igényli v. fáradt nem tom. de ha beszélekróla ő mindg azt mondja hogy kezdeményezzek én.Én meg válaszolom hogy te észrese veszed én minden este a karjaidba bujok de te megse érzed.Van hogy már puszit se kapok ,így kérni szoktam.Sajna a jéghegyet nem tudom megolvasztani ,hiszen én se vagok föllángolva így.
2010. febr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!A mi lányunk féléves és 2szer voltunk együtt.Ebből egyszer sem volt jó.Az elején nagyon féjt,aztán jobb lett.Én is sajnálom a férjemet,mi a terhességem 2. harmadától nem voltunk együtt.Nem kívántam.Plusz azon kívül,hogy egyáltalán nem kívánom,minden egyes alkalommal,mikor a mellemhez ér,nem tudok elvonatkoztatni attól,hogy ez bizony a gyermekem tápláléka,jó lenne ha békén hagyná:).Ha elém tolnák a papírt,hogy beleegyeznék-e a cölibátusba,megkérdezném hogy hol kell aláírni.Azt gondolom,sose lesz jobb.
2010. febr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
2 terhességem volt és a 9 hónap alatt se csináltuk ,de nem kaptam még ölelést se, én azért probálkoztam de nem igényeltek,majd szülés után minden jó volt de nem lett gyakori a dolog inkább nagyon nagyon ritka .Rendes családi életünk van nem szeretnénk válni soha ,még is gyenge az éjszakai életünk.
2010. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Jaj de jó hogy más is van így ezzel.Már gondoltam felkeresek egy orvost..

20 hós a gyerek nálunk,de a szexet hírből ismerjük. Miattam.Mintha a fogamat húznák. Még csak megerőltetni sincs kedevem magamat. Teljesen kétségbe vagyok esve. Akarok még gyereket, de azt max a gólya hozza majd:)

2010. febr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Hát őszintén mondom, nem gondoltam, hogy ennyien vagyun... Komolyan azt hittem, én vagyok egy szerencsétlen béna, már teljesen kiborultam, természetesen magamat hibáztatom, pont ugyanezeket érzem, mint Ti.

Komolyan ekkora áldozattal jár a gyerekvállalás? Nagyon remélem, hogy nem, és csak az első 1 max. 2 év ilyen, mert nekem ugyanolyan fontos a férjem, mint a fiam, nem akarom a megromlott szex miatt őt elveszíteni. Mert láttunk már ilyet, "pedig rendes férj volt" stb.

Szeretnénk még legalább egy gyerkőcöt, de néha elgondolkodom, biztosan akarom-e. Érdekes, a férjem igen, de egyelőre el sem tudom képzelni hogy összejön valaha is a kistesó ilyen aktív házasélet mellett :-)

Kérdezhetek 9:43-as tőled? Milyen praktikákat javasolt az orvosod? Hátha tudsz nekem és a többieknek segíteni.

2010. febr. 3. 10:55
 27/40 anonim ***** válasza:

Mehetünk együtt csoport terápiára mert kitöltenék egy tágas termet olyan sokan vagyunk egy cípőben. XD

Jó a húmoro?

2010. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
10:13-as jót nevettem :)))
2010. febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Látom sokan válaszoltak már! Az én kislányom 1 éves múlt és csak azután élveztem igazán az együttléteket, miután elapadt a tejem. A kedvem is visszajött, de sokszor kimarad, mert baromi fáradtak vagyunk mindketten. A gátmetszés helye csak fél év után kezdett jobb lenni. Sajnos edzeni (gyakorolni a szexet) kell, és úgy igazán élvezni, mert ha aggódsz miatta, akkor biztosan nem jön össze. A párodnak is aktívabban fel kell tüzelnie téged!
2010. febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Pfúú!! Én is azt hittem, hogy egyedi szerencsétlen eset az enyém. Meglepődtem, hogy ilyen sokan vagyunk libidó vesztett kismamák. Attól, hogy sokan vagyunk, még nem biztos, hogy ez normális. A csoportterápiát említő maminak üzenem, ha találsz valamit, írj!!!
2010. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!