Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Tanácsra lenne...

Anyukák! Tanácsra lenne szükségem! Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
Szülés előtt elég soványka voltam(43-45kg)Most rá sem merek állni a mérlegre kb 56 kg lehetek.Van pár darab márkás alig használt nadrágom.Reménykedhetek még,hogy talán egyszer még bele férek,vagy hirdessem meg őket valamelyik aukciós oldalon?
2010. febr. 1. 08:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze!!!! Ha ennyire vékony alkat vagy akkor szerintem biztosan visszafogysz majd :) Én már kevésbé reménykedhetem... az ideális súlyom az olyan 58-60 kg...szülés előtt is már 68 kiló voltam...80-al mentem szülni 8 hónapja :( Most is 76 vagyok :( De nem adom fel, álmomba megint szép vékony vagyok :)
2010. febr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló adottságokkal rendelkezem. 44-47 kg között mozog a súlyom, 58 kg-mal mentem szülni és szépen leolvadt rólam minden. Nem tudom most mennyi vagyok, tuti, hogy 50 alatt megint, és az összes nadrágomba beleférek már. 8 hónapja szültem.
2010. febr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Van remény :) én 50kilóval indultam, világ életemben vékony voltam, sportoltam. Aztán 20kiló hopp felugrott a terhesség alatt.. :(

5 hónapos lesz a fiam, és már csak 5 kiló a felesleg rajtam, és már beleférek a régi nadrágjaimba :):):)

Ne add fel, sikerülni fog :)

2010. febr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

jaj, de jó bár én híztam volna.40ről indultam ,7kg + lett rajtam, szülés után újra 40kg vagyok :(

biztos visszafogysz.

2010. febr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 55 kiló voltam az első terhességemnél,felhíztam 25 kilót,majd a babám 3 hós volt,és már a régi ruháimat hordtam. Most a második babámnál is 55-el kezdtem a terhességet,és sajna 31!!! kilót híztam,úgy hogy diátoznom kellett,hát még ha nem diétáztam volna hol álltam volna meg!? Most 5 hós a babám és rajtam van 12 kiló,igaz szoptatok,és eszem ágában nincs addig fogyózni,de a csípőcsontom se ment vissza,és semmi ruhám nem jön rám. főleg comb,csípő,has a kritikus.Én már nem nagyon reménykedem hogy jók lesznek rám a ruháim :( Mennyi idős a babád? Szopizik még?
2010. febr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5 és fél hós.Szoptatok,ugyhogy még tornázom:-)Bár már lehetne....
2010. febr. 1. 08:56
 7/11 anonim ***** válasza:
szoptatás után 20 kilót adtam le. az összes régi cuccom rám jön.
2010. febr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia az én babám 6 hónapos, már csak 1 kiló felesleg van rajtam, viszont nem mennek rám a régi gatyáim, hiába mutat csak ennyit a mérleg. A hasam, combom egyáltalán nem a régi :( Én kb 15 kilót híztam, és 7 kiló plusszal jöttem haza a kórházból. Nem tornázok még semmit, napi 1-1,5 órát sétálok a babámmal, kicsit gyorsabb tempóban, (én is szoptatok)

Szerintem le fog menni rólad, ha alapvetően vékony alkat vagy. Azt mondják egyébként a szülés után egy évvel áll vissza a szervezet a szülés előtti állapotra. Szerintem ha még fél év múlva is ennyi felesleged van, akkor kell elkezdeni valamilyen diétát, intenzívebb mozgást, persze csak ha már nem szoptatsz.

2010. febr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj,idővel visszaáll a súlyod.

Én is úgy tudom,hogy 1év.

De mi a baj az 56kg-al? Az nem sok...


Én 58-al kezdtem,74-el mentem szülni.A kórházból 68-al jöttem haza.Most 7hónapos a kisfiam és 63 vagyok.

Ahogy jöttek rá a kilók,abban az ütemben olvadtak rólam.Vicces de így volt.Most hogy már nem hízik én sem fogyok. Kár,pedig lennék újra 58.De az csak 5kg!!

2010. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jó. nem sok de 158 cm vagyok hozzá:-)71 kg voltam szülés előtt egy nappal,szülés után 64kg-val mentem haza.De toxémiás voltam így a fogyás nagy része víz volt.Reménykedem hogy szoptatás után leszaladnak azok a fránya kilók.Köszönöm mindenkinek a biztatást.
2010. febr. 1. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!