Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyerekneveléssel/pszich...

Milyen gyerekneveléssel/pszichológiával foglalkozó könyvet olvasol?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 10:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ranschburg Jenő: Szülők könyve, Fodor Kata: Ezobaba, és elolvastam a három Suttogó-t, és szerintem sokan félreértelmezik a Suttogó-könyveket, mert zalál az ember nagyon jó dolgokat benne, még olyan is, aki a Ranschburg-féle módszer híve, mint én.
2010. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: zalál - talál.
2010. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia előző válaszoló! Hogy érted, hogy félreértelmezik a suttogó könyveket?

Egyébként én is olvastam őket. Sok dolgot nagyon jónak találok benne, sokat viszont "hülyeségnek".

2010. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szülők könyve, Kismamák nagykönyve.
2010. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a suttogót én is olvasom,én is találtam benne olyat,ami használható,viszont van,amit nem fogok alkalmazni.
2010. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ranschburg és Vekerdy könyveit,Faber- Mazlish:

Beszélj úgy, hogy érdekelje, hallgasd úgy, hogy elmesélje,és ha valami érdekel,utánakeresek a könyvtárban,találtam már nagyon jókat,de olyant is,amit sikítva hajítottam el pár fejezet után.:))

2010. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kismamák nagykönyve, Suttogó, Gina Ford könyve. Persze nem kell a könyvekben leirtakat szentirásnak venni, nekem ami nagyon bejött a két utolsó könyvnél, az altatás. Lányom 1 éves, magától alszik el a saját ágyában kiskora óta.
2010. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jo Frost: Szuperdada. IMÁDJUK!!! Terhesség alatt néztem a viasat3-on a sorozatot (talán még most is van délelött) és beleszerettem. 1.5 éves volt a fiam, amikor megvettük, azóta alkalmazzuk a párommal, és csak jókat mondhatok, imádom a fiam!!!
2010. febr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek. A suttogó meg van nekem is, csak szerettem volna bővíteni az ismereteket:)

A szuper dadus sorozatot nagyon szerettem, sokat lehet belőle tanulni!

2010. febr. 1. 11:49
 10/15 anonim ***** válasza:
szuperdada, ebből tanultam a legtöbbet
2010. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!