Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami baj lehet vagy ez...

Valami baj lehet vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
Első gyerekes szülők vagyunk és persze tapasztalatlanok.4 hetes kisbabánk elég sokat van fent már ahhoz képest amennyit fent volt,mikor hazajöttünk.Ez éjszaka is így van,etetés után nem alszik el csak nézelődik,jár a keze lába.Mikor álmosodik el,ragad lefelé a szeme,van,h beaszik 2 percre,de vissza felébred és tekergeti magát,megint jár keze lába és nyöszörög.Fájna valamilye?Kétségbe vagyunk esve,mert nem tudjuk mikor mi van.
2014. dec. 10. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első gyerekes szülő! Két dolgot jól jegyezz meg:

1. A gyerekkel minden rendben van.

2. Ti mindent jól csináltok.

Amíg nem sír torkaszakadtából és elvan a kiságyban, addig nincs baja. Ő még nem tud másféle hangot kiadni, csak vagy nyöszörög, vagy sír. Éjjel pedig nem tudja még, hogy éjjel van és neki aludni kell, nem mocorogni.

2014. dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy telnek múlnak a napok egyre többet fent lesz! Este és éjszaka ne kapcsolj nagy villanyt, etetéshez, csak valami pici fényt csinálj. Etesd meg büfiztesd és elfog aludni. Az hogy nem alszik vissza egyből nem jelenti hogy baj van. :)
2014. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hasfájás. A tekergés, nyöszörgés, nem alvás tipikus jelei ennek. Nagy sok szer létezik erre, nézzetek szét és kezdjétek őket kipróbálni. Nekünk anno az Infacol vált be.
2014. dec. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az Infacolal kezdtünk,nekünk nem volt jó,most Espumisanunk van,ami jónak tűnik.Volt sírás vagy 2 éjszaka,de mióta az espumisant használjuk,azóta nem volt probléma.Most van fent többet az elmúlt napokban,de nem sír,csak nyöszörög,de azt is csak ha alszik elfelé.Esetleg csikarná vmi a hasát?Elég híg volt a széklete,de azt mondták meglehet a folyadéktól is.De akkor csinálná ezt akkor is,ha ébren van.
2014. dec. 10. 13:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez bizony hasfájás.

Nekünk az Infacol segített mindkét gyerekemnél (azt azért tudd, hogy kb másfél hét után kezd el hatni, szóval addig ki kell bírni), vaterán lehet venni az angliai Gripe Watert amit 1 hós kortól lehet neki adni, na az egy csodaszer, most 8 hetes kislányomnál szuperül bevált.

2014. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azzal nincs gond, hogy többet van fent, nyilván egyre többet lesz fent, azzal sem, ha nyöszörög elalvás előtt, lehet, hogy ő így altatja magát. Az nem tetszik nekem, hogy elalszik, de pár perc múlva felébred és tekereg. Ez nekem továbbra is hasfájásra utal. Büfiztetitek eleget? 3. vagyok
2014. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Próbáljuk minnél többször büfiztetni,evés közben is felénél büfizünk.Bukós,elég sok jön vissza neki,pedig már amit lehetett mindent próbáltunk.Most a 3. tápszernél tartunk,hnap megyünk,sztem próbálunk egy 4.-et.
2014. dec. 10. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:

az hogy sokat van fent az tényleg nem baj. nekem a fiam kb az első két hétben volt evős-alvós baba utána hihetetlen de szinte egész nap fent volt. azt kb a 3 hónaptól kezdte el a napközbeni alvást.

ha nagyon bukós akkor kérjétek a humana baby fitt tápszert. ez kifejezetten sűrű tápszer, csak arra figyeljetek hogy előtte utána igyon vizet mert képes megfogni a baba hasát.

az én fiam is sokat bukott szinte egész nap jött vissza a kaja, azt véletlen rátaláltam erre és semmi nem jön vissza max ha nagyon erőlködik akkor nagyon minimális de az normális. receptre 650ft tehát még az ára is jó.

2014. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nestlé Lactogen Harmony és hason altatás.
2014. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!