Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legnagyobb ijedtseg...

Mi volt a legnagyobb ijedtseg amit gyereketek okozott?

Figyelt kérdés
ereztetek mar ugy ,hogy veszelyben volt az elete?
2014. dec. 12. 10:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

De van nekünk felnőtteknek gyerekkorunkból is pár.

Néhány napos voltam, amikor anyám vitt orvoshoz valamiért. Megcsúszott a lépcsőn és legurult. Egy hatalmas reccsenést hallott. Mivel eü intézményben volt, az ordításra rögtön odarohantak többen is. Ő magánkívül üvöltött, hogy "betörtem a gyerekem fejét!! megöltem a babámat!!". A nővérek ijedten forgattak, semmi bajom. Utána ránéztek anyámra, ömlött a vér a térdéből - az tört el :)


2 éves voltam, akkor panelban laktunk. A szomszéd nő felmosott, anyám kiengedett hozzá (nyitva hagyta a kijárati ajtót). Én valahogy megcsúsztam és végiggurultam egy emeletet. Anyám olimpiai rekordot futott. Állítólag minden lépcsőfokba bevertem a fejemet esés közben. Puklikkal megúsztam.


4-5 éves lehettem. Balatonon voltunk, anyám a parton, apám velem a (felnőttnek) térdig érő vízben ebihalra vadászott. A kezében a pohár, eléggé elmerült a vadászatban. Én elhasaltam és nem tudtam felállni. A mai napig emlékszem a kék vízre, a buborékokra... Apám nem vette észre. Anyám ordított a partról neki, hogy hova lettem. Kishíján belefulladtam a vízbe pár méterre apámtól :)

2014. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Masfel eves volt a kisfiam mikor keszulodtunk a mamahoz en akartam raadni a kabatot o egyfolytaban elszaladt elolem. Megfogtam fudtaban a karjat de kicsuszott a kezembol es fejjel nekiesett az uvegajtonak a homloka azonnal elkezdett feldagadni engem az infarktus kerulgetett azonnal kocsiba pattantunk es irany az ambulancia. Hal istennek egy hatalmas puppal megusztuk nagyobb volt az ijedseg
2014. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
3 éves volt. Én vasaltam az ágy mellett a vasalódeszkán, ami nagy és stabil. Gyerek a szobájánan játszott. Egyszercsak rohan mint az eszelős, ugrik az ágyra, bukfencel, rántja magával a forró vasalót egyenesen az arcára. 2 hétig a vasalótalp nyoma meglátszptt a képén. No Én azóta mindent megteszek, hogy a vasalót elő se kelljen vennem, pedig ez már 12 éve volt. Még jó hogy nem lett komoly, és maradandó sérülése...
2014. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

11-es, csak meg szeretném kérdezni, hogy később nem lett benned félsz, ha vízben voltál? ÉN ugyan kb 10éves koromban éltem át ezt, hogy majdnem belefulladtam az uszodában a vízbe, de nagyon sokáig nagyon féltem is a vízben. A mai napig nem érzem a biztonságot még a Balatonban sem. :(


Jaj- nagyon durva balesetek történtek... még jó, hogy viszonylag mindenki könnyedén megúszta. :(

2014. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A víztől magától nem, de valószínűleg emiatt nem megy a búvárkodás. Többször próbáltam, profi oktatókkal, de amint kicsit is a vízfelszín alá mentünk (és nem éreztem azt, hogy fel tudom rúgni magam a felszínre), nagyon kellemetlen érzés lett úrrá rajtam.


Egyébként felnőttként is volt egy majdnem-megfulladtam estem. Raftingoltunk, a túravezető csontrészeg volt. Beborultunk egy örvényes résznél és beszívott egy szikla alá. 15-20 mp-et lehettem alatta, de mivel levegőt venni is alig volt időm, életem leghosszabb másodpercei voltak. A szerencsén múlt, hogy feldobott az áramlat és nem tartott lent, a szikla alá tapasztva.

Azóta előnyben részesítem a csendes vizű tavakat, tengereket :)


Férjem gyerekkorából is van néhány durva eset. Mondjuk ott finoman szólva nem voltak odafigyelőek a szülők.


Őt 2 napos korában lerántotta a pelenkázóról a nővére. Nővér hasra esett egy fakanállal a szájában és lenyelte a nyelvét.

Férjem eltűnt 2 órára két évesen a tengerparton. Az apja a női öltözőben találta meg (azóta is kétli, hogy az apja miatta ment volna be oda :)).

Gyerekkorában tizenvalahányszor tört be a feje. Egy idő után már egyedül járt az ügyeletre összevarratni, olyan rutinja lett.


Gyerekként játszottak olyat, hogy egy kötelet kötöttek a korláthoz (panel), a másik végét a lábukra, be a liftbe és pár másodperc volt kiszabadulni, miközben a lift elindul lefelé és ugye rácsukódott az ajtó a kötélre. Állítólag volt, akinek a lába bánta.


Esett el kisgyerekként úgy, hogy lefejelte a járdaszegélyt lendületből. Az előtte másfél méterre haladó apja ebből semmit sem vett észre, otthon tűnt fel neki a vérző fejű gyerek...


Szóval nála az a csoda, hogy még életben van :)

2014. dec. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
legnagyobb ijedtség? 6 hetesen éjszaka nem vett levegőt, fel kellett rázni. a légzésfigyelőnek köszönhetjük az életét.
2014. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
40%

Eddig ket ilyen eset is volt.

Februarban kikapcsoltak a gazt nalunk, azota nincs futes es melegviz, igy kenytelenek vagyunk forralni vizet a furdeshez. Nagyobbik lanyomnak (4 eves) forralt vizet a ferjem. Beleontotte a muanyag kadba, de mondta a lanyomnak, hogy ne menjen meg bele mert forro, csinalja a masodik adagot. A szokasos szofogadatlansag, es csak azert is belelepett. Ott sokkot kapott es kadon kivulre esett szerencsere. Bele is eshetett volna egesz testtel es akkor az egesz teste megegett volna. En csak a hatalmas csattanasra lettem figyelmes, mert eppen etettem a par hetes pici lanyom. En panikba estem, meg szerencse, hogy ferjem tudta mit kell csinalni mert tuzolto, hideg vizzel vissza kellett huteni a labat majd kihivtuk a mentoket. Igy "meguszta" egy masodfoku egesi serulessel az egyik laban.


Masodik eset szinten a nagylannyal, az egest koveto masodik honapban, hogy leesett a galeriarol. Meg szerencse, hogy nem a hatara esett vagy nem torte ki a nyakat. Lett 3 hatalmas pup a fejen de nem kapott agyrazkodast.


Azert tudnak alkotni. Ra azert haragudtam, mert mar nem olyan kicsi es nem h.lye, megis megcsinalta ezeket. Az elso szofogadatlansag miatt, a masik meg kapkodas miatt tortent, pedig el lett mondva neki szazmillioszor.

2014. dec. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!